Вартість розробки та SEO-просування веб-сайтів
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Акції → Вартість розробки та SEO-просування веб-сайтів
13.09.2012

Вартість розробки та SEO-просування веб-сайтів


Вартість розробки та SEO-просування веб-сайтів

Розробкою сайту сьогодні можна займатися як самому, так із залученням професіоналів. Так, наприклад, Марк Цукерберг зробив веб ресурс сам, але після двох-трьох тижнів життя Facebook, він зібрав команду, з якою і продовжив роботу над своєю соціальною мережею.

Що б розробити сайт самому, слід в першу чергу визначитися з хостингом під інтернет ресурс. Чи буде це Ваш особистий сервер, орендований чи взагалі безкоштовний. У випадку якщо у Вас відмінна ідея по створенню сайту, то слід зробити свій особистий сервер під веб ресурс, або для початку просто орендувати. Але якщо Ви не знаєте, чи буде Ваш сайт популярний, то для початку можна скористатися безкоштовним хостингами.

За великим рахунком, для розробки сайту, особливо у випадку, якщо Ви самі не знаєте, чи погано знаєте мови веб-програмування, слід залучати досвідчених фахівцях, які допоможуть Вам у створенні сайту, що послужить гарантією якісного і функціонального веб проекту.

Розробка інтернет-ресурсу

Вартість розробки сайту напряму залежить від того, де буде розміщений Ваш веб ресурс, а також вимоги що до якості веб сторінки. Також вартість розробки веб проекту буде залежати від типу сайту. Так, наприклад, сайт-візитка буде коштувати приблизно 50 $, а iнтернет-магазин 400 $, але це приблизні ціни. Можливо дешевше, можливо дорожче, все залежить від компанії, яка надає послуги і від Ваших запитів. Природно, що більш високі вимоги, будуть більш високо оплачуватися.

Можна також не витратити ні центу на створення веб сторінки, а просто створити його на безкоштовному конструкторі, наприклад, на Ucoz. У цьому випадку Ви самі повинні будете займатися дизайном веб ресурсу і його функціональністю, в такому випадку вартість розробки сайту зведеться для Вас до нуля.

У випадку, якщо Ви створите веб сторінку в безкоштовному конструкторі, можна буде також найняти фахівців, які розроблять для Вас унікальний і красивий дизайн.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям