О компании Веб Кластер - студия Веб технологий
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Про нас

Про компанію Веб Кластер - студія Веб технологій

Інтернет-агентство Веб КластерІнтернет-агентство Веб Кластер є інтернет-підрозділом національного системного інтегратора Кластер-плюс і спеціалізується на Веб технологіях та ведення проектів в мережі Інтернет. Наш досвід дозволяє пропонувати своїм клієнтам якісні Веб-рішення «під ключ», за доступною ціною і в обумовлені терміни. А також забезпечити оперативну гарантійну підтримку зроблених проектів на всіх етапах існування сайту.

Ми робимо красиві продумані сайти. з 2005 року і надаємо повний комплекс робіт з розробки дизайну, створенню, просуванню і обслуговування сайтів будь-якої складності. Наша Веб студія працює прозоро і за договором, а наші клієнти можуть оплачувати надані послуги будь-яким зручним їм способом. Завдяки професійному підходу і низькою ціною, на сьогоднішній день нами розроблено більше 1000 проектів, для наших клієнтів з України, Росії та Європи.

Виготовлення проектів - процес, який включає в себе безліч циклів, на кожному з яких, якість робіт перевіряється окремо. Для контролю робіт з боку Замовника, ми викладаємо на нашому WEB-сервері кожен етап робіт, і ви зможете особисто проконтролювати хід роботи і висловити свої зауваження та побажання.

Наш принцип - індивідуальність у всьому. Наша мета - створення якісних Веб проектів, що приносять максимальний прибуток і віддачу нашим Замовникам.

Оцініть переваги роботи з компанією, яка завжди виконує свої зобов'язання в обумовлений термін.Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям