Корпоративний бізнес-сайт для юридичної компанії «Закон перемоги»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Корпоративний бізнес-сайт для юридичної компанії «Закон перемоги»

Корпоративний бізнес-сайт для юридичної компанії «Закон перемоги»


Корпоративний сайт розроблений для юридичної компанії «Закон Перемоги». Юридична компанія надає такі послуги, як: судова практика, страхування, податкова, корпоративна практика та інші. Завдання компанії: «Створити новий формат юридичних послуг - «сімейну» юридичну компанію, яка забезпечить клієнту відчуття присутності надійного та професійного народного радника».

Корпоративний бізнес-сайт для юридичної компанії «Закон перемоги»Корпоративний бізнес-сайт для юридичної компанії «Закон перемоги»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дизайн сайту виконаний у старовинному стилі з використанням необхідної кольорової гами. Завдяки даному варіанту ми домоглися ефекту стародавнього документа. Представлений сайт володіє всіма елементами інформаційного порталу, включаючи розділ новин, карту сайту та інші. А також є багатомовним і повністю функціональним інформативним інструментом.

Конструктивність меню дає можливість легко і без проблем, швидко переміщатися по сайту, отримуючи необхідну інформацію. Текстові блоки розміщені так, щоб найбільш важливі теми виділялися. Скориставшись модулем «пошук», можна знайти всю потрібну інформацію. Форма зворотного зв'язку допоможе оперативно зв'язатися з компанією.

Нашою веб-студією був розроблений унікальний і креативний дизайн в стилі «старої газети» з мальованими, стилізованими ілюстраціями на правову тематику.

Адреса сайту: zakon-peremogy.com.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям