Юридичний портал для компанії «Феміда»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Юридичний портал для компанії «Феміда»

Юридичний портал для компанії «Феміда»


Портал розроблений для юридичної компанії «Феміда». На порталі «Феміда» Ви знайдете багато інформації, щодо юридичної практики, судових розглядів, прийнятті нових законів, оподаткування, штрафи, а так само безліч цікавих репортажів та інтерв'ю відомих політиків і бізнесменів.

Юридичний портал для компанії «Феміда»Юридичний портал для компанії «Феміда»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дизайн порталу створений в гармонійному співвідношенні кольорової палітри. Має головне горизонтальне меню з розділами: «Пошук», «Форма зворотного зв'язку», «Інтеграція з соціальними мережами», «Каталог новин», «Банери», «Реєстрація користувачів». Щоб білий текст краще виділявся і привертав до себе увагу, бічний блок «послуги» має темний колір. Оскільки тут розміщений список основних послуг компанії, потрапити в потрібний розділ легко, якщо по ньому один раз. Центральний блок «Про нас» має найбільш вагому інформацію про компанію. Заголовки тексту пофарбовані в червоний колір для розділення тематичних блоків контексту.

У правій стороні є блок «Новини» для інформування відвідувачів сайту, щодо юридичних питань. Стильний і класичний дизайн робить даний портал привабливим, легким і невимушеним, що надає сайту якісного статусу.

Адреса сайту: femida.org


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям