Мальований сайт для весільного агентства «Два Ангела»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Мальований сайт для весільного агентства «Два Ангела»

Мальований сайт для весільного агентства «Два Ангела»


Мальований сайт розроблений для весільного агентства «Два Ангела», яке займається організацією та проведенням незабутніх весіль, запам'ятовуються на все життя. При розробці дизайну наша команда переслідувала лише одну мету зробити так, щоб зайшовши на цей сайт, людина тут же поринув у казкову атмосферу свята. Немає жодного елемента в цьому дизайні, який би потрапив туди випадково. Кожен фрагмент був ретельно продуманий до дрібниць і є інтерактивним. Наша команда фахівців професійно підійшла до даного рішення.

Мальований сайт для весільного агентства «Два Ангела»Мальований сайт для весільного агентства «Два Ангела»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цей веб ресурс є потужною інформаційною системою управління. Сайт містить велику кількість даних, але завдяки надійному функціоналу і продуманій структурі він зручний для користувача швидким і легким переміщенням по сторінках. Проста візуалізація тексту спрощує пошук потрібної інформації. Розділи ж меню забарвлюються в інший колір при наведенні курсору. Візуальна частина трохи міняється залежно від розділу, наприклад, при переході в розділ послуги частина дизайну сторінки змінена на елемент старого рулону паперу, на якому розміщений текст з фотографією. Бічна панель з розділами допоможе не заблукати в настільки насиченому контентному наповненні, а виглядає вона у вигляді дерева папок.

Барвистий і мальований сайт з яскравим дизайном робить його незабутнім вже після першого перегляду і волає відвідувачів повертатися до нього знову і знову.

Адреса сайту: two-angels.com.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям