Сайт візитка для державної організації міста Києва
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Сайт візитка для державної організації міста Києва

Сайт візитка для державної організації міста Києва


Дизайн сайту міста Києва виконано в приємній колірній гамі. Банер нагадує місто у вечірній час доби, що досить правильне концептуальне рішення для даного сайту. Крім основної банерної частини, сторінки заповнені локальним кольором «світла охра». Інтерфейс зрозумілий і простий, підкреслюються назви розділів вертикального меню, підсвічуються іншим кольором при наведенні курсору. Володіє трьома видами мов (російська, українська, англійська). Боковий правий блок складається з назв розділів з тематичними статтями. Контакти розміщені внизу і видно, не залежно від того, на якій сторінці Ви знаходитесь.

Сайт візитка для державної організації міста КиєваСайт візитка для державної організації міста Києва

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У кожній статті є зображення асоціативно підходяще даній темі. Контент ділиться на заголовку з урахуванням правил «H1, H2». У тому числі прикріплений модуль «пошук». Пройшовши за посиланням «Історія» можна побачити, як зручно розташовані тексти з посиланням на детальну і більш детальну інформацію. Контент збудований, вертикальним способом, а нові матеріали, які завантажені в даний розділ, з'являються вгорі.

Завдяки своїй простоті і великому обсягу новинного контенту, здійснена доступність до кожного до кожного розділу в «два кліка». Все це робить сайт відмінним інформаційним рішенням для будь-якого міста.

Адреса сайту: kiev-arhiv.gov.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям