Сайт для продажу бронедверей та установки решіток у Києві
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Сайт для продажу бронедверей та установки решіток у Києві

Сайт для продажу бронедверей та установки решіток у Києві


Компанія «Світ металу» протягом 20-ти років професійно працює з металом, створюючи добротні, якісні та красиві металеві вироби будь-якої складності. Займається продажем та встановленням бронедверей та решіток у Києві.

Дизайн виконаний в стилі метричних виробів. Кольорова гамма кремових тонів з елементами кованих виробів дають поняття, що Ви знаходитесь на сайті компанії, що займається ковкою. Всі сторінки сайту мають той же спокійний кольоровий тон.

Цей мальований сайт виконаний в оригінальному дизайні і має зручне меню, яке розроблено досить функціонально. Є розділ фотогалерея, де є можливість розмістити продукцію з докладним описом. На головній сторінці розміщується інформація про компанії для того, щоб ознайомити потенційного відвідувача сайту з роботою її власників.

Сайт для продажу бронедверей та установки решіток у КиєвіСайт для продажу бронедверей та установки решіток у Києві

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Бічні панелі виконані в тій же кольоровій палітрі. Номер телефону розміщений на головній сторінці в лівому верхньому кутку. Верхній блок заповнений основними видами продукції, якою займається компанія. Це дозволить залучити до себе увагу. Блок з правого боку заповнений мальованими кнопками, які при натисканні мишкою приведуть до корисної інформації, наприклад, гнучкі знижки, послуги, допомога та інше.

Метою сайту є показати свою майстерність по роботі з металом, і залучити нових потенційних клієнтів.


Адрес сайта: mirmetalla.com.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям