Приклад потужного корпоративного сайту «Кластер Плюс» рішень.
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Приклад потужного корпоративного сайту «Кластер Плюс» рішень.

Приклад потужного корпоративного сайту «Кластер Плюс» рішень.


Кластер-плюс – це національний системний інтегратор з впровадження, а так само супроводу телекомунікаційних систем і мереж. Даний корпоративний сайт розроблений в «діловому» стилі, меню якого максимально конструктивно і зручно. Верхній блок (бренд-банер) синій, а флеш анімація доповнює і злегка прикрашає дизайн. Сайт оснащений безліччю розділів, функцій і статей. У розділі «послуги» знаходиться 12 візуально асоціативно зрозумілих іконок з підрозділами та їх назвами. Оскільки на сайті величезна кількість різноманітного тематичного контенту, розділи гармонійно розподілені по блоках і структуровані, що є потенційно зручним «юзабіліті».

Приклад потужного корпоративного сайту «Кластер Плюс» рішень.Приклад потужного корпоративного сайту «Кластер Плюс» рішень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Сайт багатомовний (російська, українська, англійська). Синя бічна панель головної сторінки при наведенні курсору стає червоною. При натисканні мишкою відкриваються підрозділи до третього рівня. Розділ «товари» присвячений всілякому обладнанню, комплектуючі, аксесуари. Розділ «рішення», як і «послуги» має 12 іконок впровадження вже готових рішень. У «інфоцентрі» розміщені корисні статті. Лівий інформаційний блок присвячений контактам, послуг та інших матеріалів, які так само можуть зацікавити відвідувача. Через блок "контакти", пройшовши по кнопці «докладніше» можна потрапити на «регіональні контакти», де відкривається карта з контактами регіональних представництв, що досить зручно.


Сайт є прекрасним прикладом для компаній, з величезним обсягом інформаційного контенту, що надають широкий спектр послуг, товарів і рішень.

Адреса сайту: www.klaster-plus.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям