Silkworm: гарний інтернет-магазин товарів для рукоділля
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Silkworm: гарний інтернет-магазин товарів для рукоділля

Silkworm: гарний інтернет-магазин товарів для рукоділля


Гарний інтернет-магазин товарів для рукоділля «Silkworm» містить продуману структуру розміщення інформації на сайті. Цей привабливий сайт є мальованим з нуля і має веб-дизайн з flash-елементами. Дизайн виконаний в мальованому «мультяшному» стилі, що досить оригінально виглядає на тлі конкурентних сайтів у сфері вишивки. Завдяки правильній конструкції розташування тексту на сайті розділи центрального блоку мають зображення, які дають зорову інформацію про внутрішній контенті. 

Silkworm: гарний інтернет-магазин товарів для рукоділляSilkworm: гарний інтернет-магазин товарів для рукоділля

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Сайт містить безліч модулів, таких як «пошук» з фільтром по виробниках, «он-лайн консультація», «лічильник» для комфортного перебування он-лайн покупця. Повністю функціональний модуль «каталог товарів» з можливістю придбання обраного товару.

Silkworm: гарний інтернет-магазин товарів для рукоділляSilkworm: гарний інтернет-магазин товарів для рукоділля

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Проста навігація забезпечує легкість переміщення по розділах сайту і каталогом товарів. Багатомовний модуль сайту дає можливість переводити контент з однієї мови на іншу. Для швидкого пошуку потрібної інформації, інтернет-магазин зручно розділений на розділи, категорії та під категорії, сортування по товарах і виробникам. Всі правила композиції, контексту і кольорових рішень були враховані при розробці. У результаті вийшов потужний конкуруючий сайт з мальованим дизайном.

Адреса сайту: silkworm.com.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям