Корпоративний сайт для веб-студії «Гравітація»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Корпоративний сайт для веб-студії «Гравітація»

Корпоративний сайт для веб-студії «Гравітація»


Креативний сайт з концептуальним рішенням для веб-студії з великою кількістю контентного матеріалу. Дизайн виконаний у конструктивній і в той же час простій формі так, щоб вся корисна інформація була на виду. Головну сторінку можна розглянути як блочну структуру з п'яти частин.

Корпоративний сайт для веб-студії «Гравітація»Корпоративний сайт для веб-студії «Гравітація»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Вертикальний верхній блок. На ньому розташовані вже підібрані пакети послуг за певну ціну. Графічна частина має стислу форму і привертає увагу відвідувачів своїм виглядом. З лівого боку розташовано меню головних розділів, які підкреслюють концепцію сайту і пофарбовані в зелені тони. Нижче розташовуються чотири блоки зі статтями, послугами, портфоліо.

Пройшовши за посиланням «Контакти», ми потрапимо на сторіночку з повністю функціональною картою від «Google», де вказані всі телефони, адреси, e-mail і т. д. А також, на сайті існує блог з безліччю цікавих матеріалів. Цей сайт має високу конкретністю на інформаційному ринку, завдяки своїм концептуального дизайну і грамотно розподіленому контенту. Він може стати хорошим прикладом для багатьох інших сайтів. Конструкція дозволяє з легкістю переміщатися по розділах в «два кліка».

Адреса сайту: gravitacia.com.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям