Дизайн для інтернет-проекту «Live Video: трансляції та вебінари»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Дизайн для інтернет-проекту «Live Video: трансляції та вебінари»

Дизайн для інтернет-проекту «Live Video: трансляції та вебінари»


Дизайн для інтернет-проекту, який присвячений організації онлайн-трансляцій та вебінарів. Зручне інтелектуальне меню дає можливість візуально знайти всю потрібну інформацію, а незвичайний, сміливий дизайн під виглядом відео плеєра допоможе в цьому. Розділи, при наведенні курсору підсвічуються зеленим кольором, відкривається вікно з підрозділами. Всі сторінки сайту розроблені з урахуванням найбільш концептуальних правил дизайну, і в тій же кольоровій гамі.

Дизайн для інтернет-проекту «Live Video: трансляції та вебінари»Дизайн для інтернет-проекту «Live Video: трансляції та вебінари»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лого та телефон розташовані у верху сайту, оскільки ця частина є лицьовою, вона найбільш запам'ятовується для відвідувача. Сірі металеві кнопки з правого боку центрального блоку виглядають дуже стильно з цими іконками, а білий колір тексту на блоці, відмінно гармонує. Композиційний блок склеєний з різних тематично підібраних зображень, що дуже добре поєднується з дизайном.

Дизайн для інтернет-проекту «Live Video: трансляції та вебінари»Нижній розділ складається з п'яти інформаційних блоків, що посилаються на детальну інформацію. Це можуть бути «Новини», «Сфера застосування», інші інформаційні розділи, які наповнюються тематичним контентом.

Сайт являє собою продуману навігацію, стильний дизайн і настройку спеціальних модулів з нестандартною візуалізацією контенту. Він також оптимізований і досить швидко завантажиться. Завдяки правильній компоновці модулів і розділів, був створений один з успішних сайтів, який має можливість сміливо конкурувати на ринку в подібній сфері розвитку.


Адреса сайту: livevideo.com.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям