Дизайн в стилі «мінімалізм» для креативного агентства «G&G Production»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Дизайн в стилі «мінімалізм» для креативного агентства «G&G Production»

Дизайн в стилі «мінімалізм» для креативного агентства «G&G Production»


Стильний дизайн сайту візитки для креативного агентства "G&G Production" виконаний в мінімалістичному стилі. G&G Production займається виробництвом відео повного циклу. Портфоліо агентства налічує більше 20-ти корпоративних і рекламних роликів і більше 10-ти музичних кліпів.

Дизайн в стилі «мінімалізм» для креативного агентства «G&G Production»Дизайн в стилі «мінімалізм» для креативного агентства «G&G Production»

 

 

 

 

 


Дизайн сайту володіє інтуїтивно зрозумілим і креативним інтерфейсом, допомагаючи відвідувачеві проникнути в потрібний розділ в «два кліка». Сайт є багатомовним, а в меню вбудована мовна панель (російська, українська, англійська). Форма зворотнього зв'язку дозволить зв'язатися з агентством, авторизувавшись на сайті. У меню доступний модуль «Портфоліо» з креативним підходом до розміщення зображень і відео матеріалів. Є можливість прочитати в розділі «Про нас» додаткову інформацію. Всі розділи підсвічуються червоним при наведенні курсором. Лого агентства розміщено збоку і відображається на кожній сторінці.

Сайт містить гарне і стильне портфоліо для клієнта, відеоматеріали виконаних робіт студії, закритий розділ з доступом по паролю. Навігація для зручного переміщення по розділах і сторінках сайту максимально спрощена. Завдяки настільки вдалому дизайнерському рішенню та розробці сайту, серйозний конкурент в даній сфері розвитку гарантований.

Адреса сайту: gngproduction.com.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям