Яскрава сайт візитка для танцювальної студії «I Love Dance»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Яскрава сайт візитка для танцювальної студії «I Love Dance»

Яскрава сайт візитка для танцювальної студії «I Love Dance»


Наша веб-студія розробила молодіжний і стильний дизайн сайт візитки для танцювальної студії у Києві «I Love Dance». Сайт візитка містить основну інформацію студії, її діяльність та контактні дані. Колірна гамма підібрана з урахуванням всіх правил оформлення дизайну, витримано гармонійне співвідношення графічних блоків і врахований креативний підхід до їх формі, що дозволило в сукупності створити неповторний дизайн, подібний молодіжному журналу.

Яскрава сайт візитка для танцювальної студії «I Love Dance»Яскрава сайт візитка для танцювальної студії «I Love Dance»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Проста навігація забезпечує легке переміщення по розділах сайту і сторінкам, а також доступ до основної інформації. У «Фотогалереї» можна подивитися фото з різноманітних виступів студії, модуль новин дає можливість користувачам стежити за актуальними подіями школи танців. Додана кнопка «записатися в студію» з формою «зворотного зв'язку».

Вбудовані кнопки соціальних мереж, які зручні тим, що дають можливість відвідувачам додати лінк на новину чи статтю, яка їм сподобалася в різні блоги і сайти Інтернету, або відвідати співтовариство студії. Даний сайт надає будь-якому відвідувачу шанс отримати масу інформації про різні види танців і вибрати для себе найбільш підходящий стиль, завдяки настільки зручному інтерфейсу.

Адреса сайту: idance.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям