Інтернет-магазин «Мітки» - бірки для дитячих речей
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Інтернет-магазин «Мітки» - бірки для дитячих речей

Інтернет-магазин «Мітки» - бірки для дитячих речей


Цей недорогий інтернет-магазин, який займається продажем різних бірок для дитячих речей, оснащений різними опціями і категоріями. Він розділений на функціональні розділи, категорії та підкатегорії, має сортування за товарними групами та виробникам, а також містить додаткові модулі такі як: фотогалерея, faq, доставка, контакти, корзина, карта сайту, питання-відповідь.

Розглянемо декілька з них, наприклад «фотогалерея». Даний розділ присвячений зображеннях товару, і не має опис тільки назва. У той час як на головній сторінці розміщена група товарів з невеликим описом, ціною, мініатюрним зображенням та кнопкою «замовити». Всі ці блоки з товарами виділені рамкою помаранчевого кольору. Колірна палітра сайту має ніжну персикову гаму і приємний дитячий дизайн. Реалізований модуль пошук і можливість присвоєння індивідуальних параметрів.

Інтернет-магазин «Мітки» - бірки для дитячих речей Інтернет-магазин «Мітки» - бірки для дитячих речей

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


Як бачимо, можливості досить широкі, навіть для не досвідчених користувачів зовнішній вигляд здасться простим і зручним. Пропонуємо Вам створити інтернет-магазин під ключ або бізнес-сайт в Києві. Також Ви можете ознайомитися з іншими роботами з портфоліо і замовити розробку інтернет-магазину прямо зараз.

Адреса сайту: metki.com.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям