Мальований сайт для навчального закладу «Детёныш»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Мальований сайт для навчального закладу «Детёныш»

Мальований сайт для навчального закладу «Детёныш»


Гарний мальований сайт «Детёныш», який створювався з метою надання повної інформації для батьків про те, як виховувати і розвивати дітей. Дизайн сайту виконаний в ігровій мультиплікаційної стилістиці. Всі персонажі детально промальовані нашим дизайнером і повністю відображають концепцію діяльності сайту. Завдяки правильно підібраній кольоровій гамі, ми домоглися позитивної і радісної атмосфери.

Мальований сайт для навчального закладу «Детёныш»Мальований сайт для навчального закладу «Детёныш»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Блочний конструктивний інтерфейс дає шанс правильно розподілити контент. Панелі з лівого боку служать для розміщення найбільш популярних розділів і тем. Нижче розташований пошуковий модуль з розширеним пошуком. На головній сторінці сайту в центральному блоці розташовані статті з асоціативними зображеннями, які підходять за смисловою тематикою. Розділи оснащені короткою інформацією з лінком «докладно» на детальну і повноцінну статтю.

Мальований сайт для навчального закладу «Детёныш» Мальований сайт для навчального закладу «Детёныш»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 У цілому, сайт є функціональним і зручним у користуванні для батьків. Він має всі необхідні модулі «Каталог статей», «Фотогалерея», «Новини», «Форма зворотного зв'язку» для якісного надання інформації. Гарний дизайн і гнучка система управління роблять цей сайт простим у використанні, і корисним для навчання Ваших дітей

Адреса сайту: detenish.com


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям