Гарний сайт інтернет-магазину «Miss Ornament»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Гарний сайт інтернет-магазину «Miss Ornament»

Гарний сайт інтернет-магазину «Miss Ornament»


Інтернет-магазин біжутерії та аксесуарів «Мiss ornament», в якому Ви можете знайти багато цікавих товарів і речей, таких як біжутерія, прикраси для волосся, шарфи, хустки, сумки і т. д. У даному проекті стояло завдання розробити не тільки функціональний інтернет-магазин, а й стилістику, яка б створила позитивний настрій. Барвистий дизайн робить цей сайт привабливим для покупця, володіючи всіма функціональними модулями для продаж через Інтернет. Стильний і інтуїтивно зрозумілий каталог продукції не дозволить відвідувачу загубитися в категоріях.


Гарний сайт інтернет-магазину «Miss Ornament»Гарний сайт інтернет-магазину «Miss Ornament»


Функціональний і анімований блок із зображеннями використовується для перегляду фотографій різноманітних стилів одягу і модних новинок. Нижче, розташований блок з рекомендованим товаром, який поділений на три секції і володіє кнопками «купити».

Гарний сайт інтернет-магазину «Miss Ornament»Гарний сайт інтернет-магазину «Miss Ornament»


Подібним чином і в такому ж стилі розташований нижній блок «Нові надходження». Завдяки даним розділам, відвідувач інтернет-магазину завжди має можливість спостерігати за новинками і хітами продажів. Боковий блок з пошуком і навігаційними розділами, які при наведенні курсору міняють колір, допоможе легко переміщатися по категоріях продукції.

Гнучка система управління і стильний яскравий дизайн роблять цей інтернет-магазин запам'ятовується і зручним для користувачів.

Адреса сайту: ornament.com.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям