Креативний сайт для фірми «Біата»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Креативний сайт для фірми «Біата»

Креативний сайт для фірми «Біата»


Креативний сайт розроблений для компанії «Біата Інжирінг», яка вже 17 років на ринку надає послуги з встановлення систем кондиціонування, вентиляції та опалення. Веб проект розроблявся з метою залучення та інформування потенційних клієнтів про діяльність та послуги компанії. Для більш активного спілкування з відвідувачами сайту були встановлені модулі «Відгуки», «Зворотній зв'язок», «Новини» і «Онлайн консультація».


Креативний сайт для фірми «Біата» Креативний сайт для фірми «Біата»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Сайт має унікальний дизайн і чітку структуру. Розробка дизайну велася з урахуванням всіх принципів «юзабіліті». «Шапка сайту» містить загальноприйняту інформацію: логотип, слоган і контактні телефони. Для зручної навігації на сайті вгорі виведені іконки з основними видами діяльності компанії. Внизу тематичній області розташовані всі послуги, надані фірмою. Важлива роль відведена статтями і радам - вони розташовані в лівому блоці і є наскрізними блоками.

Креативний сайт для фірми «Біата» Креативний сайт для фірми «Біата»


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдяки продуманому функціоналу і ненав'язливому дизайну, даний проект є відмінним прикладом повноцінного корпоративного сайту, який розкриває всю діяльність компанії.

Адреса сайту: biatai.com.ua 


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям