Бізнес-сайт для адвокатської фірми «Головань і Партнери»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Бізнес-сайт для адвокатської фірми «Головань і Партнери»

Бізнес-сайт для адвокатської фірми «Головань і Партнери»


Сайт присвячений адвокатської діяльності, різних статтях по праву, юридичному захисті. Інформує громадян про зміни в законі, публікуючи статті в блозі і новинах. Дизайн бізнес-сайту має строгу концептуальну забарвлення з асоціативними графічними елементами. Меню забарвлене в сірий тон з оригінальним виразним жирним шрифтом. Оскільки такий варіант найбільш підходящий для даного рішення, наші фахівці використовували такий підхід ще в кількох місцях на сайті для підкреслення стилю.

Бізнес-сайт для адвокатської фірми «Головань і Партнери»Бізнес-сайт для адвокатської фірми «Головань і Партнери»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З правого боку йде блог з новинами і датою публікації. Вірним рішенням було створити три останні теми блогу в тематичному розділі, інші можна побачити, пройшовши за посиланням «весь блог». На головній сторінці йдуть три вертикальних текстових блоки з інформацією «про нас», «послуги», «обмін досвідом». У розділі «статті» можна ознайомитися з наданою інформацією і навіть прокоментувати. У функціональність сайту входить модуль пошук і багатомовний інтерфейс з трьома мовами (українська, російська, англійська).

Підкоряючи своєю простотою і функціональністю, представлений сайт є відмінним соціальним інформативним ресурсом, який гідно конкурує на інформаційному ринку і є відмінним прикладом для адвокатських контор.

Адреса сайту: golovan.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям