Престижний інтернет-магазин молодіжного одягу «Tireysi»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Престижний інтернет-магазин молодіжного одягу «Tireysi»

Престижний інтернет-магазин молодіжного одягу «Tireysi»


Компанія «TIREYSI» займається оптовою торгівлею в Україні жіночого та чоловічого одягу з Туреччини. Інтернет-магазин виконаний в сучасному стилі, що гарантовано приверне нових користувачів і підкорить своїм престижним дизайном. Яскравий і цікавий сайт неодмінно виділитися на тлі своїх конкурентів. Колорит пропонованого дизайну гармонійно відповідає даній тематиці сайту молодіжного одягу. Меню виконане в простому і зрозумілому форматі. Будь-який відвідувач сайту самостійно зможе знайти що завгодно, а модуль пошуку допоможе йому з легкістю відфільтрувати товар за категоріями.

Престижний інтернет-магазин молодіжного одягу «Tireysi»Престижний інтернет-магазин молодіжного одягу «Tireysi»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бічні панелі виконані в різній колірній гамі для більшої функціональності. Існує можливість авторизації на сайті, функціонує блок «Мій профіль», щоб процес покупки був зручною та індивідуальної процедурою з можливістю отримувати які-небудь знижки або бонуси. Дана система сервісу дає можливість звертатися до клієнта по імені і обслуговувати його індивідуально.

Центральна панель візуально більше бічних панелей, так як на неї фокусується велика частина уваги. Рекомендуємо цю площу для заповнення топ продажами або новинками, як на нижній панелі, яка трохи менше головної.

інтернет-магазин молодіжного одягу «Tireysi» є одним з лідируючих сайтів з продажу одягу, завдяки своєму яскравому, неперевершеному і індивідуальним дизайном.

Адреса сайту: tireysi.com.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям