Інформаційний портал для професійних юристів
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Інформаційний портал для професійних юристів

Інформаційний портал для професійних юристів


Інформаційний портал «femida.ua» для професійних юристів виконаний у стриманому стилі. Дизайн сайту має блокову структуру розташування контенту. Горизонтальне меню забарвлене приємною кольоровою гамою «світла охра».  Для швидкого пошуку на сайті у верхньому правому куті розташований модуль «пошук», щоб будь-який відвідувач без праці зміг орієнтуватися у великому обсязі інформації, легко знаходити потрібний йому розділ.

Інформаційний портал для професійних юристівІнформаційний портал для професійних юристів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Різні тематичні та корисні статті в центральному блоці розміщені в строгому порядку оновлення. Кожна опублікована стаття буде додаватися зверху. Можливі новини та цікаві факти, пов'язані з даною тематикою, розміщені в правій або лівій колонці новин. Контент поділений на частини заголовками в статтях, з урахуванням правил «H1, H2». Для соціальних цілей були додані кнопки так званих «лайків», є доступ з соціальних мереж «Фейсбук», «Вконтакте» та інших. Так само на сайті присутній каталог організацій з фільтрами по місту і назві.

Даний портал розроблений з урахуванням всіх правил, були враховані композиційні моменти при створенні дизайну. Функціональність сайту оптимізована належним чином. Всі корпоративні сайти, розроблені в нашій веб-студії, мають надійну і гнучку систему управління (адмінку) і легко піддаються розкручуванню в Google і Yandex. Цей сайт є відмінним прикладом і інформаційним рішенням для подібного роду компанії. Ви можете ознайомитися з іншими роботами в розділі портфоліо і замовити інформаційний портал просто зараз.

Адреса сайту: femida.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям