Сайт товариства працівників органів внутрішніх справ України
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Сайт товариства працівників органів внутрішніх справ України

Сайт товариства працівників органів внутрішніх справ України


Дизайн сайту для суспілки працівників представлено в строгій конструктивній концепції, виконаній в синьо-білій колірній гамі з яскравим банером, на якому зображений червоно-синій прапор, що відповідає концепції органів внутрішніх справ України. Вертикальне меню сайту має функцію розгортання, а при наведенні курсору на нього відкриваються підрозділи до третього рівня. Це дає шанс отримати дуже зручну навігацію по сайту. Сайт так само має функцію реєстрації користувачів з можливістю показу закритої інформації у певних категоріях. 

Сайт товариства працівників органів внутрішніх справ УкраїниСайт товариства працівників органів внутрішніх справ України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для більш різноманітною подачі даних є розділ з фото і відео матеріалами. Контент сайту має блокову структуру. Він розподілений за трьома основними блоками на сторінці, а саме, центральна масивна частина, бічні модулі праворуч і ліворуч.Додаткові модулі сайту:

  • питання-відповідь;
  • стрічка новин;
  • підписка на розсилку новин;
  • карта сайту.

Завдяки правильній компоновці різних модулів і текстових блоків, великий обсяг інформації на сайті представлений доступно і зручно. Корпоративні сайти, розроблені в нашій веб студії, мають зручну систему управління і легко піддаються розкручуванню в Google і Yandex. Ви можете ознайомитися з іншими нашими роботами в розділі портфоліо і замовити корпоративний сайт під ключ прямо зараз.

Адреса сайту: papovs.com.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям