Корпоративний інтернет-портал з купівлі-продажу нерухомості
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Корпоративний інтернет-портал з купівлі-продажу нерухомості

Корпоративний інтернет-портал з купівлі-продажу нерухомості


Корпоративний портал з купівлі-продажу земельних ділянок і нерухомості «rynokzemli.com.ua» розроблений з нуля. Карта сайту являє собою перелік всіх розділів і сторінок сайту. Організовано каталог з можливістю пошуку по місцевості, вартості, додаткових параметрів, він прикрашений картою України, яка пофарбована в зелений тон.

Корпоративний інтернет-портал з купівлі-продажу нерухомостіКорпоративний інтернет-портал з купівлі-продажу нерухомості

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сайт має простий і оригінальний дизайн з вертикальним і горизонтальним меню. Вертикальне меню розроблено у вигляді трьох різнокольорових закладок. На головній сторінці є кнопки «вхід» і «реєстрація» для індивідуального обслуговування відвідувачів. Внизу ж розміщений блок з новинами і посиланнями на корисну інформацію.

Потужна система управління дає можливість легко і швидко додавати нові матеріали на сайт. Для пошуку потрібної інформації, каталог зручно розділений на розділи, категорії та підкатегорії, а так само містить додаткові модулі.

Завдяки виконаній роботі, даний корпоративний портал має дуже високу конкурентність, а функціональний інтерфейс максимально спрощує пересування на сайті. Ви можете ознайомитися з іншими роботами в розділі портфоліо і замовити корпоративний сайт прямо зараз.

Адреса сайту: rynokzemli.com.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям