Сайт візитка для медичного препарату «Лівенціалє»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Сайт візитка для медичного препарату «Лівенціалє»

Сайт візитка для медичного препарату «Лівенціалє»


Медичний сайт препарату «Лівенціалє». Забезпечення інформаційної присутності марки в інтернеті і надання оперативної, коректної інформації про неї та її продукції. Сайт має прогресивне інформаційне меню. Велику увагу приділено навігації, зоровому сприйняттю і «юзабіліті». Колірна гамма і зовнішній вигляд верхнього блоку з зображенням нагадує обкладинку самого продукту.

Головна сторінка дає можливість легко ознайомитися з пропонованим продуктом. Горизонтальна панель з розділами в меню сірого кольору розташована вгорі і має анімацію, при наведенні курсору підсвічується у вигляді кнопки білого кольору. На перший погляд видно, що текст в центральному блоці гармонійно поєднується з навколишнім структурою. А асоціативно зрозумілі зображення, прикріплені до тексту, допомагають отримати інформацію про даному контексті.

Сайт візитка для медичного препарату «Лівенціалє»Сайт візитка для медичного препарату «Лівенціалє»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Боковий лівий навігаційний блок має основні розділи, що посилаються на детальну інформацію. У правій стороні розташовані тематичні новини, статті. У нижньому правому куті знаходитися блок з «формою зворотного зв'язку», де є можливість звернутися в сервіс компанії. Завдяки розробленому дизайну нашою веб-студією, продукт знайшов інформативну оболонку, яка володіє високою конкуренцією.
 

Адреса сайту: liventsiale.com


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям