Функціональний та стильний дизайн для компанії «Сплайн»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Функціональний та стильний дизайн для компанії «Сплайн»

Функціональний та стильний дизайн для компанії «Сплайн»


Студія «Webklaster» створила стильний дизайн нового бізнес-сайту для виробничо-торговельної компанії «Сплайн». Компанія спеціалізується в переобладнанні та виготовленні на замовлення автомобілів вже 11 років, показуючи високий рівень професіоналізму та надійності.

Функціональний і зручний дизайн виконаний в темній колірній гамі. Перші враження при запуску сайту - це зручне головне меню, в центрі якого стилізований автомобіль. І це правильне концептуальне рішення дало поштовх для подальшої стилізації сторінок сайту. Через меню можна перейти на будь-який інший розділ, що цікавить, запропонований в цікавому порядку по колу від зображеного машини. Далі всі сторінки сайту, після головної, зроблені на темному тлі, що нагадує «креслення машини».

Функціональний та стильний дизайн для компанії «Сплайн»Функціональний та стильний дизайн для компанії «Сплайн»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Сайт містить такі розділи, як «Переобладнання», де можливо побачити зображення послуг компанії. Розділ «Каталог продукції» має опис і стилізовані картинки розділів продукції, які візуально зрозумілі кожному відвідувачеві сайту. Також є розділ «Контакти», де можна заповнити форму зворотного зв'язку і ознайомитися з картою проїзду.

Функціональний та стильний дизайн для компанії «Сплайн»Функціональний та стильний дизайн для компанії «Сплайн»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Зручна навігація забезпечить легкість переміщення по розділах сайту і сторінкам, а також доступ до основної інформації компанії. Сайт містить на своїх сторінках докладний каталог товарів, версію для друку, фотогалерею, кнопки соціальних мереж, інтерактивну схему з підказками. На сайті детально промальовані іконки в загальному стилі для категорій і під категорій.

Адреса сайту: spline.biz.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям