Контентний портал «Реальні містичні історії»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Контентний портал «Реальні містичні історії»

Контентний портал «Реальні містичні історії»


Даний інтернет-ресурс або контентний портал створений для публікації різного авторського інформаційного матеріалу з функцією коментарів та обговорення користувачами сайту.

Портал володіє унікальним шаблоном Wordpress, і повністю інтегрований з соціальними мережами, що володіє такими кнопками як «мені подобається», «поділиться з друзями», встановлена система управління сайтом.


Контентний портал «Реальні містичні історії»Контентний портал «Реальні містичні історії»Цей СДЛ-ресурс є відмінним прикладом, спрямованого на постійне збільшення відвідуваності за рахунок таких коштів реклами як контекстна, банерна та тізерна. Правильний підхід до дрібниць, і основним функціям як «налаштування системи адміністрування» і «модерації» надісланих на сайт історій, дозволив створити зручне середовище для роботи з порталом. Завдяки виконаній роботі цей проект, дозволяє відвідувачам публікувати свої страшні історії, спілкується, ділиться своїми думками, обговорювати інші матеріали.

Додані такі модулі:

  • сео-оптимізація;
  • системи аналізу статистики;
  • тестування;
  • підтримка.

Просування даного ресурсу принесло свої плоди буквально за півроку, досяг відвідуваності близько 1000 осіб на добу, і став конкурентоспроможний у своєму напрямку.


Адреса сайту: strashno.com.ua

 


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям