Простий і функціональний дизайн для компанії «ОРЕОЛ-1»
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Портфоліо → Приклади сайтів → Простий і функціональний дизайн для компанії «ОРЕОЛ-1»

Простий і функціональний дизайн для компанії «ОРЕОЛ-1»


Компанія «ОРЕОЛ-1» спеціалізується на гідроізоляції і займається комплексним постачанням покрівельними матеріалами, а також має широкий спектр ремонтно-будівельних послуг. Для цієї компанії було прийнято рішення зробити дизайн функціональним, і в теж час простим у використанні, щоб він був інтуїтивно зрозумілий кожному відвідувачу. Сайт розроблений з урахуванням правил «юзабіліті», кожна деталь має своє місце.


Простий і функціональний дизайн для компанії «ОРЕОЛ-1»Простий і функціональний дизайн для компанії «ОРЕОЛ-1»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Інтерфейс має легку кольорову гаму з відтінків синього і сірого, всі сторінки, наповнені оптимізованим контентом розташовані на білому тлі. Заголовки пофарбовані в блакитний колір, що досить концептуально підходить під загальну колірну палітру. На головній сторінці, розміщений так званий «слайдер», з рухомими картинками.

Головною визначною пам'яткою сайту є «покрівельний онлайн калькулятор», де відвідувач може підрахувати площа покрівлі, площа примикань, площа парапетів тощо Для більш обширної аудиторії окрім російської мови був доданий український. А також внизу в лівому кутку розміщений відеоролик, який може дати додаткову інформацію, що цікавить.


Простий і функціональний дизайн для компанії «ОРЕОЛ-1»Простий і функціональний дизайн для компанії «ОРЕОЛ-1»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Верхнє горизонтальне меню має «каталог продукції» з другим вкладенням списку більш детальної продукції, де пройшовши по цікавого товару можна потрапити на сам продукт з детальним описом і фото товару. На цій панелі також розміщені «прайс», «контакти», «FAQ».

Завдяки виконаній роботі наших фахівців був створений зразковий веб-продукт для компанії «ОРЕОЛ-1» який має всі потрібні ресурси для того щоб активно розвивається далі.


Адреса сайту: oreol-1.com.ua


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям