Гарний сайт: розробка мальованого іміджевого сайту
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Створити сайт під ключ → Мальований сайт

Гарний сайт: розробка мальованого іміджевого сайту

Гарний сайт: розробка мальованого іміджевого сайтуІміджевий мальований сайт - це гарне й оригінальне рішення поставленого завдання. Такі сайти не бувають шаблонними, посилання на них добровільно скидають друзям, вони легко самі себе просувають в соціальних мережах і оптимально підходять для старту вірусної рекламної кампанії. Вони запам'ятовуються - і це дуже важливо.

Мальований сайт з оригінальним дизайном і грамотної ненав'язливою анімацією вигідно відрізняє ваш бізнес від простеньких сайтів конкурентів. Вартість розробки мальованого сайту вище, ніж вартість стандартної веб-візитки, але ефективність запам'ятовується сайту в десятки разів вище. Імеджевих Веб проект залежно від функціональних можливостей ділиться на три категорії: сайт-візитка, корпоративний сайт та інтернет-магазин. Вартість і терміни безпосередньо залежать від складності дизайну і кількості графічних зображень.

Не дивлячись на поширену думку про складність просування мальованих сайтів, варто сказати, що розкрутити такий сайт в пошуку обійдеться не дорожче, ніж класический сайт з шаблонним дизайном. Складність у просуванні може виникати при великій кількості flash-елементів, тому ми намагаємося без потреби їх не використовувати. Оскільки основний акцент робиться саме на гарний імеджевих дизайн, ви повинні бути готові до того, що доведеться дуже часто контактувати з нашими фахівцями.

Приклади зроблених іміджевих мальованих сайтів:

Приклад дизайні іміджевого мальованого сайту

 

Приклад дизайні іміджевого мальованого сайтуа

Також ви можете ознайомитися з іншими роботами з нашого портфоліо.

Мальований сайт ідеально підходить для таких завдань як:

 • для вірусної реклами;
 • для реклами специфічної або унікальної послуги чи товару;
 • для людей чи компаній, які хочуть неординарно заявити про себе.

Зверніть увагу, Ви можете замовити розробку та просування сайту в комплексі і отримати в корисний подарунок, який неодмінно стане в нагоді Вашому сайту на всіх етапах його існування.

Сайт візитка

Корпоративний портал

Інтернет магазин

Мальована сайт візитка

Мальований корпоративний портал

Мальований інтернет магазин

Ціна: від 5 000 грн.
Термін розробки: від 10 днів.

Ціна: від 10 000 грн.
Термін розробки: від 14 днів.

Ціна: від 15 000 грн.
Термін розробки: від 20 днів.

У вартість розробки мальованого сайту під ключ входить:

 • мальований дизайн з анімованими елементами (одна дизайн-концепція - мінімум 2 дизайн-шаблону - і чотири її доопрацювання відповідно до побажань замовника);
 • якісна HTML-верстка, оптимізована під пошукові системи;
 • встановлення та налаштування російськомовної інтуїтивно зрозумілої системи управління сайтом (CMS);
 • наповнення сайту матеріалами замовника (30 текстових сторінок і 30 ілюстрацій). Загальна кількість сторінок на сайті необмежена;

Склад модулів і можливості мальованого сайту безпосередньо залежать від призначення сайту і підбираються індивідуально, виходячи з таких категорій: сайт-візитка, корпоративний сайт та інтернет-магазин.

Також у створення мальованого сайту включено:

 • хостинг сайту на 12 місяців (1000 Мб);
 • реєстрація доменного імені на 12 місяців (. com.ua,. kiev.ua,. com,. net,. org);
 • поштову скриньку виду ваше_ім'я @ ваш_домен (необмежено);
 • система статистики відвідувань сайту (Google Analytics або Яндекс Метрика).

Всі мальовані Веб ресурси, які створила наша Веб студія відповідають нормам міжнародної безпеки та вимогам пошукових систем, таких як Google і Yandex. У результаті наших робіт-Ви отримаєте унікальний дизайн, і гнучку російськомовну систему управління якими будете пишатися. При правильній підтримці, такого рівня Веб ресурси, завжди займають лідируючі позиції в мережі Інтернет, у своїй галузі.


Щоб замовити мальований сайт зателефонуйте зараз:

Телефон в Києві: (044) 225-63-66
E-mail:
manager@webklaster.com.ua

Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям