Мета створення сайту, розробка і стратегія розвитку веб-сайту
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Мета створення сайту, розробка і стратегія розвитку веб-сайту
20.08.2012

Мета створення сайту, розробка і стратегія розвитку веб-сайту


Мета створення сайту, розробка і стратегія розвитку веб-сайту

Перед початком роботи над створенням сайту, варто визначити, яку ціль Ви переслідуєте. Веб-проект як і будь-який інший проект, повинен виконувати чітку місію – пропагувати ваші ідеї у суспільстві, бути віртуальним представництвом компанії, популяризувати Ваші товари та послуги, приносити прибуток, стати майданчиком для здійснення інтернет-покупок тощо. Саме мета веб-сторінки є відправним пунктом, навколо котрого базуються всі інші етапи роботи.

Розробка сайту і стратегія розвитку – це практично рівноцінні поняття. Без чіткого плану, куди Ви рухаєтеся далі, немає сенсу навіть починати розробку Iнтернет-ресурсу. Якщо Ви знаєте, чого хочете, якої мети треба досягти та який приблизний вигляд матиме майбутній Iнтернет-ресурс – можете сміливо іти до професіоналів, які зможуть усі Ваші ідеї втілити у реальний проект, що працюватиме і приноситиме прибуток.

Причини для створення сайта

Створення сайту – це процес, якому передують багато причин. По-перше, Iнтернет-простір став невід’ємною частиною життя сучасної людини, яка подекуди проводить там до 90 % свого вільного часу. По-друге, активними темпами розвивається сфера Iнтернет-комерції, починаючи від розвитку iнтернет-магазинів і закінчуючи появою електронних грошей та електронного маркетингу. По-трет, велика конкуренція на ринку змушує власників бізнесу шукати та завойовувати нові сфери, якими донедавна був Iнтернет. Сьогодні ця галузь також показує високий рівень конкуренції. Ті компанії, які ще не представлені в мережі, можуть спокійно готуватися до провалу. Ті ж, що представлені, готуються до жорсткої конкурентної боротьби за споживача, який з кожним днем стає все більш вибагливим та обережним.

Сьогодні споживач хоче отримати не тільки якісний продукт чи послугу, він хоче зекономити свій час на зручній навігації, системі пошуку, виборі товару, він хоче бачити красиві зображення, чути приємну фонову музику, мати мінімум відволікаючих факторів. Тільки за такої ситуації він знову повернеться на ваш веб-проект. Саме тому створення ресурсу повинно враховувати усі фактори, які можуть завадити комфорту клієнта.

Основними перевагами Iнтернет-сайтів є можливість цілодобово бути на зв’язку зі своїми клієнтами і партнерами по бізнесу. Ви автоматично збільшите обсяги продажів та розширите клієнтську базу. Ви матимете змогу ділитися великою кількістю інформації за допомогою своєї віртуальної сторінки. Крім того, веб-сайти дають можливість отримувати швидкий зворотній зв'язок від своїх споживачів за допомогою спеціальних форм. Ви можете вивчати ринок, проводити опитування смаків аудиторії, модернізувати свою систему співпраці з партнерами тощо. Це майже необмежені можливості, які просто повинна використати кожна далекоглядна компанія.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям