Професійне створення, розробка та підтримка веб-сайтів в Києві
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Професійне створення, розробка та підтримка веб-сайтів в Києві
27.08.2012

Професійне створення, розробка та підтримка веб-сайтів в Києві


Професійне створення, розробка та підтримка веб-сайтів в Києві

Якщо у Вас виникло бажання зробити собі або своїй компанії сайт, а може розкрутити сайт вже наявний, то Вам потрібна команда фахівців, яка зможе якісно реалізувати будь-які Ваші завдання. Саме такою є команда Webklaster.

Якість виконання робіт

Створення сайту здійснюється нами з урахуванням всіх нових тенденцій у сфері веб-розробок. Всі наші ресурси в інтернеті відповідають загальноприйнятим світовим стандартам по: захист, надійності, продуктивності роботи, візуальному оформленню. Перед тим як передати Вам веб-сторінку, його ретельно тестує наш фахівець. Всі наші замовники можуть самі управляти своїм веб-ресурсом, редагувати або додавати нову інформацію, при цьому, не маючи ніяких знань з програмування. Все завдяки тому, що всі наші інтернет-проекти мають інтуїтивно зрозумілу російськомовну панель управління.

Демократичні ціни

Ви будете приємно здивовані, ознайомившись із ціновою політикою нашої команди. Ціна, яку вам доведеться заплатити за створений нами Інтернет-ресурс, залежить від того, який саме вид сайту вам потрібен:

  • сайт-візитка;
  • бізнес-сайт;
  • корпоративний портал;
  • iнтернет-магазин;
  • iміджевий мальований сайт.

Який би вид веб-ресурсу Ви не вибрали, його ціна здасться прийнятної для Вас. У нас гнучка цінова політика щодо створення сайтів, існує система знижок і бонусів.

До того ж, у вартість створення сайту входить складання договору, кошторису, технічного завдання. Коли ми створюємо для Вас проект, ми постійно забезпечуємо його безкоштовної технічної підтримкою, а значить, у Вас ніколи не виникне проблем з використанням Вашого Інтернет-ресурсу.

Створений сайт реєструється нашим фахівцем в пошукових системах Google і Яндекс, щоб Ви не встигли втратити жодного потенційного клієнта. Вашому Інтернет-ресурсу присвоюється ім'я в будь-якій доменній зоні (. Com.ua,. Kiev.ua,. Com,. Net,. Org) та електронну адресу виду ваше_ім'я @ ваш_домен.

Оперативність створення

Коли Ви звертаєтеся за допомогою до нашої дизайн-студію, ми чудово розуміємо що для Вас, людини ділового, час – це гроші. Наші фахівці виконають всю роботу по створенню сайту в строго обумовлені договором строки. Ми не будемо затягувати час і віднімати у Вас клієнтів.

У нас самі відповідальні та грамотні фахівці зі створення веб-сайтів в Києві.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям