Веб-дизайн та оформлення Інтернет сайтів
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Веб-дизайн та оформлення Інтернет сайтів
25.10.2012

Веб-дизайн та оформлення Інтернет сайтів


Веб-дизайн та оформлення Інтернет сайтів

Розробкою сайтів на даний момент займаються дуже багато компаній, що спеціалізуються в даній сфері. Сайти створюються буквально кожен день! Але лише 1% із усіх цих сайтів стає популярними.

Так в чому ж суть популярності сайтів?

У цій статті хотілося б поговорити про веб-дизайні Інтернет сайтів. Правильний дизайн сайту, це запорука успіху. Хочеться сказати, що саме графічне оформлення Вашого веб ресурсу, першою справою бачить користувач, що зайшов на Ваш веб проект вперше. Виходячи з усіх цих динних, можна з упевненістю сказати, що зовнішній вигляд веб сторінки, це один з декількох основних факторів, які впливають на його популярність.

Загалом, продовжуючи тему про веб-дизайні Інтернет сайтів, хочеться сказати, що оформлення сайту починається зі звичайного білого листка формату A4, і олівця.

Дизайн першою справою малюється на білому чистому листочку, робляться начерки і тощо. Після того, як дизайн на листочку готовий, його переносять в електронний вигляд, зазвичай для цього використовують програму графічний редактор Adobe Photoshop.

Коли роботи по перенесенню дизайну з листочка на комп'ютер закінчилися, робляться останні штрихи в оформленні сайту. Потім дизайн розбивається на елементи, які згодом розміщують на сайт. Саме таким чином веб-дизайнери роблять неповторні і красиві сайти.

Хочеться особливо сказати, що в справі створення дизайну сайту, слід особливу увагу приділити кольорам, які Ви використовуєте для оформлення сайту.

Слід правильно підбирати відтінки кольорів, і правильно їх поєднувати. Адже є певний набір поєднання кольорів, які людське око сприймає спокійно і навіть із задоволенням, а є такі поєднання, які викликають лише негативні емоції. До прикладу, якщо Ви будете поєднувати червоний та сірий кольори, ми сумніваємося, що це буде кращим вибором.

Ось список деяких вдало поєднуваних кольорів:

  • Чорний + червоний (Яскравий, але в теж час вдалий дизайн).
  • Чорний + червоний + фіолетовий (Яскравий, помітний і кричущий дизайн привертає до себе увагу).
  • Білий + червоний (Кольори на любителя, але іноді вдало поєднуються, особливо при правильному розташуванні).
  • Чорний + золотий (Багатий колір, який символізує впевненість і спокій).

Загалом, відтінків дуже багато, головне правильно поєднувати їх один з одним і все буде Окей.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям