Дизайн сайту новин
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Дизайн сайту новин
25.10.2012

Дизайн сайту новин


Дизайн сайту новин

Сьогодні часто створюються невдалі веб проекти, більше 50% з них приречені на безвісність. Так чим же це викликано? Найчастіше сайти не популярні тому, що у них негарний, або взагалі відсутній дизайн.

Дизайн – це, по суті, оболонка веб сторінки, те, що бачать користувачі, що зайшли на сайт насамперед. Враховуючи такий психологічний чинник, що люди віддають перевагу красивому оформленню, можна з впевненістю сказати, що дизайну сайту слід надати велике значення і зробити його неповторно красивим.

Розробка дизайну сайту новин

Розробити дизайн сайту, може далеко не кожна людина, адже це важка справа. Недостатньо просто намалювати усі елементи інтернет ресурсу так, як це подобається Вам. Розвивати сайт слід в тому напрямку, який зараз користується попитом.

При розробці дизайну сайту слід враховувати усі психологічні чинники, яких дуже багато. Наприклад, слід надати особливе значення поєднанню кольорів на веб сторінці, адже є кольори, які людина сприймає позитивно, а є кольори, які негативно впливають на людину.

Також на загальний вигляд дизайну сайту новин, впливає, які цифри будуть використані там, або тут. Не можна просто навмання намалювати де-небудь цифри 656 або іншi, слід правильно розрахувати положення і значення самих цифр. Позитивними цифрами є: 999, 333, 993, 393, 939, 312 і тому подібне, тобто цифри, які людина сприймає позитивно.

Особливу увагу слід надати поєднанню кольорів. Слід сказати, що в дизайні інтернет ресурсу новин, слід використати не більше чотирьох основних відтінків кольорів.

У дизайні сайту новин, поєднуються зазвичай наступні кольори:

  • Чорний + білий + червоний. Спокійні кольори, деяким чином що приємно поєднуються з порталом новин.
  • Білий + чорний + синій. Дуже відповідні кольори для порталу новин, особливо якщо їх правильно застосувати.
  • Чорний + світло-синiй. Приємні кольори, поєднуються з порталом новин.

Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям