Розробка дизайну сайту і розкручування
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Розробка дизайну сайту і розкручування
26.10.2012

Розробка дизайну сайту і розкручування


Розробка дизайну сайту і розкручування

Останнім часом дуже популярним стало створювати сайт з метою зробити його відомим і заробляти на ньому. Але лише 10% з усіх вдається досягти бажаного результату, і лише 1% вдається вирватись в лідери.

Так в чому секрет успішних сайтів?

У цій темі хотілося б поговорити про розробку дизайну сайту і про розкручування сайту.

Перше, що ми робимо, перед тим як створити сайт, придумуємо тематику сайту, чи буде це ігровий портал, музичний портал або відео портал вибирати Вам. Головне в справі вибору тематики сайту, це Ваша здатність забезпечити успіх обраної тематики.

Якщо Ви нічого не тямите в музиці, то не раджу вибирати музичну тематику інтернет проекту, тому Ваш веб ресурс повинен бути в першу чергу якісним, а забезпечення якості сайту буде у Ваших руках.

Після вибору відповідної тематики, ви, швидше за все, почнете обмірковувати, де дістати сервер і який вибрати дизайн веб сторінки. З сервером проблем виникнути не повинно, а ось над дизайном інтернет проекту доведеться потрудитися.

Розробка дизайну сайту, це довгий і важкий процес, хто вважає інакше, той навряд чи досягне успіху на цьому терені.

Дизайн веб сторінки, це тонке поєднання кольорів, елементів, розташування деталей сайту та інше. Пам'ятайте, що дизайн сайту, це його обличчя, те, що першим обов'язком побачить користувач, що зайшов на Ваш веб проект. І ми сумніваємося, що він захоче побачити негарний дизайн. Але не слід робити дизайн занадто яскравим, вистачить збалансованого кольору.

Також в справі розробки дизайну, слід правильно підбирати кольорову палітру, а також слід пам'ятати, що є ряд колірних відтінків, які людське око сприймає спокійно, а є такі кольори, які неприємні більшості людей. Є навіть таке правило потрійного поєднання, мало хто про нього знає, але саме це правило допоможе оформити сайт в приємних тонах, що допоможе утримати на ньому користувача.

Правило потрійного поєднання, свідчить, що в дизайні сайту, не повинно бути більше 3х основних кольорів, інакше буде зіпсований весь вигляд.

Поєднуються кольори:

  • Чорний + білий + червоний.
  • Чорний + червоний.
  • Чорний + синій.
  • Чорний + фіолетовий.
  • Срібний+ блакитний. Кольори повинні бути з ефектом карбону.
  • Чорний + червоний + фіолетовий. Яскравий твір, що привертає увагу.

Загалом, оформлення дизайну сайту, це ціле мистецтво

Не варто забувати і про розкручування веб сторінки. На розкрутку веб ресурсу, прямо впливає дизайн самого сайту та його інформаційне наповнення. Саме ці два фактора здатні привернути увагу користувачів на Ваш веб проект.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям