Розкрутка web сайту і дизайн
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Розкрутка web сайту і дизайн
26.10.2012

Розкрутка web сайту і дизайн


Розкрутка web сайту і дизайн

Створенням сайтів у наш час, займається багато різних компаній, тому створити веб сторінку не складає особливих труднощів. Часто подібні компанії пропонують послуги з оформлення дизайну та розкрутки web-сайту.

Хочеться сказати, що дизайн і розкручування можна взяти на себе, тому що особливої ​​праці це не становить. Все що потрібно, це знання елементів мов програмування, щоб міняти елементи веб ресурсу, а також знати деякі секрети оформлення web-сайту.

Розкрутка web-сайту

З приводу розкручування web-сайту особливо турбуватися не варто, якщо Ваш ресурс може запропонувати людям дійсно потрібну їм інформацію.

Розкрутка веб-сайту потрібно для того, щоб про Ваш інтернет проект дізналися всі і вся. Можна навіть навести приклад. Подумайте, звідки Ви дізнаєтеся про те чи іншому сайті? Найчастіше за допомогою реклами в Інтернеті, вірно? Але іноді Ви дізнаєтеся про веб сторінки від своїх друзів, чи не так?

Сарафанне радіо, ось як це називається, тобто Інтернет-ресурс настільки популярний, що про нього говорять і його радять друзям.

Так як же домогтися такої популярності, як зробити такий сайт, щоб він був дуже популярним?

Цим питанням, мабуть, задається кожен веб-майстер, але лише 0.01% з усіх людей вдається створити справді популярний інтернет ресурс. Якщо створити в дійсності такий ресурс, якого більше немає, то турбуватися про розкручування web-сайту, не доведеться. Прикладом є веб сторінка Марка Цукерберга Facebook, він не задавався питаннями про її розкрутки, у нього була ідея, в яку він вірив, і яку згодом здійснив. Марк Цукерберг не особливо замислювався про дизайн проекту, адже він знав, що такого веб ресурсу, як у нього більше немає!

Набрати відвідувачів йому не склало труднощів, тому що сайт був унікальним. Соціальна мережа The Facebook, так вона називалася по початку, згодом приставку «The» прибрали, і вийшло більш запам'ятовується і помітну назву Facebook.

Реклама – двигун прогресу. Безсумнівно, Марк з цим не сперечався, але він знав одну просту істину, що реклама в перший рік життя веб сторінки, подібна вірусу, який поступово відіб'є всіх користувачів. У перший рік життя сайту, реклами на Facebook не було.

Створювані зараз веб проекти, по суті, приречені на провал із самого початку. Навіщо створювати ігровий сайт, якщо подібних йому інтернет проектів мільйони? Навіщо створювати велосипед, якщо він вже існує? Також і в справі створення веб ресурсів, метою є зробити те, чого немає, те, що вразить усіх, і тоді, Ваш веб ресурс стане воістину популярним.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям