Розкрутка сайту та веб-дизайн
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Розкрутка сайту та веб-дизайн
29.10.2012

Розкрутка сайту та веб-дизайн


Розкрутка сайту та веб-дизайн

У наш час люди часто задаються питанням про розкручування сайту. Напевно, майже у кожної людини сьогодні є свій веб ресурс, який він створив на безкоштовному конструкторі веб сторінок, або ж орендованому сервері. Але після того як інтернет проект створений, його потрібно зробити популярним, тобто зайнятися його розкручуванням. У цій темі хотілося б поговорити про методи розкручування сайту, і про веб-дизайн.

Створення сайту з нуля покроково

Перше що потрібно, це мати ідею проекту, тобто тематику інтернет ресурсу, буде це ігровий портал, інформаційний або інший.

Після того, як ідея вже є, потрібно вибрати місце під сайт, тобто те, де він буде розташований, на орендованому сервері, на Вашому особистому сервері або ж на безкоштовному сервері.

Вибирати місце під сайт слід дуже ретельно, залежно від ідеї сайту. Якщо Ви впевнені в ідеї свого інтернет ресурсу, і думаєте, що він буде дуже популярним, то радимо Вам особистий сервер.

Після того, як з сервером визначилися, слід визначитися з дизайном веб сторінки, з цим питанням Вам допоможуть розібратися веб-дизайнери.
Після того, як основні роботи виконані, слід вирішити питання з контентом сайту.

Якщо це ігровий портал, то наповніть його купою інформації про ігри і залийте на нього понад 1000 ігор, тільки після цього відкривайте свій веб ресурс.

Слід пам'ятати, що якщо веб проект порожній, або заповнений не в достатній мірі, то відкривати його не слід. Користувачі мережі Інтернет, зайшовши на Ваш сайт, можуть просто не зацікавитися ним і покинути його, що погано позначиться на репутації web - ресурсу.

Продовжуючи тему розкручування сайту, хочеться сказати, що основним секретом популярності сайту, є його наповненість контентом і активність. 

Праворуч у тому, что Користувачі Вашого веб проекту, які не бажають Щодня Бачити старий контент. Додавайте Нові ігри або Інший контент на сайт кожен день, причому за кілька разів на день, самє це поможет Вам Зберегти Користувачів веб проекту. Если Ваш сайт буде активний, буде наповненій масою інформації, то харчування про розкручування веб сторінки Ви задаватіся не будете.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям