Створення сайту візитки в Києві
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Створення сайту візитки в Києві
29.10.2012

Створення сайту візитки в Києві


Створення сайту візитки в Києві

Дуже популярно, в наші дні, стало створювати веб проекти, але в чому суть створення веб ресурсів?

Веб сторінки бувають різні, відповідно від типу веб проекту, буде залежати і його суть. Наприклад, бувають сайти візитки, розважальні портали, інтернет ресурси компаній, ігрові портали, фан-ресурси та іншi.

Сайт-візитка. У кожного веб проекта є своє призначення, заради цього веб ресурсу і створювався. Наприклад, сайт-візитка, призначений для того, щоб інформувати людей про компанію або людину.

Розважальний портал. Розважальні портали націлені на молодих людей, тобто на таких веб сторінках зазвичай присутні мультики, ігри.

Інтернет ресурс компанії. Тут всі отже зрозуміло, прикладом веб ресурсу компанії можна назвати веб сторінку антивірусного ПЗ Eset Nod 32.

Ігровий портал. Ігрові портали, як і розважальні, призначені для молодої публіки, і містять в основному ігровий контент.

Фан-сайти. Фан-сайти, присвячені яким не-будь зіркам, наприклад, є веб сторінка шанувальників Арнольда Шварценеггера.

Створення сайту-візитки

У цій статті, особливу увагу хотілося б приділити створенню веб ресурсу в Києві.

Взагалі створити веб ресурс в наш час – це не проблема. Сучасні технології дозволяють створити сайт в Iнтернеті в кілька кліків. Якщо мова йде про сайт-візитку, то для його створення, думаємо, слід звернутися в нашу компанію.

Призначення веб ресурсу, зрозуміло з назви, тобто – це веб ресурс, на якому буде розміщена інформація про ту, чи іншу компанію, або людину.

Сайти-візитки останнім часом створюються все частіше і частіше, тобто набирають популярність.

Продовжуючи тему про створення веб ресурсу в Києві, хочеться поговорити про ціни. Для початку хочеться сказати, що створення веб ресурсу в Києві обійдеться Вам в невелику суму. Але існують такі компанії, які надають послугу створення веб проекту візитки безкоштовно, природно за певні послуги.

Наостанок, хочеться сказати, що створення веб сторінок – це досить проста справа в наш час просунутих технологій, тому створення сайту-візитки в Києві не являє собою особливої ​​складності.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям