Створення сайту Одеса
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Створення сайту Одеса
29.10.2012

Створення сайту Одеса


Створення сайту Одеса

Створення веб сторінки– це, по суті, дуже трудомісткий процес, що вимагає не тільки великих зусиль, але й великих фінансових вкладень.

Процес створення сайту

Насамперед слід придумати ідею для сайту, тобто його тематичну спрямованість. Чи буде це розважальний, інформаційний, музичний портал або інше?

Розробка ідеї під веб проект, є основним етапом у справі створення сайтів.

Далі, слід другий етап, який передбачає вибір сервера під веб ресурс.

Існує три види серверів, а саме:

  • орендований сервер;
  • власний сервер;
  • безкоштовний сервер.

Природно, що у кожного виду серверів, є свої плюси і відповідно мінуси. Так, наприклад, власний сервер обійдеться у велику суму, орендований у меншу суму, а безкоштовний в нульову суму грошей.

Після того, як Ви визначилися з ідеєю під веб проект і сервером, слід третій етап, передбачає розробку дизайну веб сторінки.

Дизайн сайту – це перше, що бачить користувач при вході на веб ресурс, відповідно цей дизайн повинен бути обов'язково привабливим і захоплюючим, тобто таким, щоб користувач не просто залишився на Вашому веб проекті, але і відвідав його пізніше, і навіть запросив на нього друзів.

Дизайн веб сторінки часом відіграє головну роль у справі залучення користувачів. Гарний дизайн складається з певних поєднань колірних відтінків. Компанії, що займаються створенням сайтів в Одесі, також пропонують послуги з оформлення дизайну веб сторінки.

Після того, як дизайн готовий, можна почати четвертий етап. Цей етап, має на увазі наповнення сайту контентом, якщо Ваш веб ресурс ігрового характеру, то слід наповнити його іграми та іншими розвагами, якщо сайт присвячений будівництву будинків, то наповнити слід його інформацією про будівництво будинків.

Останній, п'ятий етап передбачає розкрутку веб сторінки, тобто збільшення популярності сайту, шляхом його реклами.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям