Web-дизайн та створення сайту
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Web-дизайн та створення сайту
07.11.2012

Web-дизайн та створення сайту


Web-дизайн та створення сайту

Створити сайт в наш час, мабуть, не складає особливих труднощів. Однак, якщо Ви збираєтеся створити популярний інтернет проект, то доведеться постаратися і докласти чималих зусиль. Процес створення веб ресурсу включає в себе багато роботи, наприклад, створення дизайну, розробку ідеї, наповнення, розкручування і досить велика кількість інших дрібних робіт.

Популярний веб проект, має на увазі велику відвідуваність. Сайт, відвідуваність якого близько 15.000 хостів в день, можна цілком вважати популярним. Сайти створюють зазвичай з метою заробити на них. Дохід веб сторінка може приносити дійсно хороший, але тільки в тому випадку, якщо цей веб ресурс відвідуваний.

Яким чином сайт приносить дохід?

Справа в тому, що коли веб ресурс стає відвідуваним, на нього розміщують рекламу, за яку рекламодавці-господареві сайту платять гроші. Загалом в Інтернеті, способів заробити на своєму інтернет проекті багато, головне що б інтернет проекті був якісно зроблений і популярний.

Що впливає на популярність сайту? Які фактори?

У цій темі хотілося б поговорити про фактори, що впливають на популярність веб проекту, а зокрема про web-дизайні. Першим, і, мабуть, одним із самих головних чинниках впливають на популярність веб ресурсу, це тематика сайту. Правильно вибрана тематика веб ресурсу, може зіграти вирішальну роль у відвідуваності інтернет проекта.

Слід зазначити те, що потрібно вибирати не ту тематику, яка подобатися Вам, а ту, яка подобатися людям! Пам'ятайте, що Ви створюєте сайт не для себе, а для людей, відповідно, Ви повинні дати людям те, що вони хочуть, а не те, що хочете Ви. Запам'ятайте це правило, тому що основна маса веб-майстрів робить помилку і створює такий сайт, який подобається їм.

Другий фактор, що впливає на популярність веб проекту, це web-дизайн. Хочеться відразу сказати, що web-дизайн може розробити далеко не кожна людина, оскільки його розробка - це мистецтво, яке під силу не всім. Розробити зовнішній вигляд можна як самостійно, так і звернувшись в спеціалізовану веб-студію. Web-дизайнери - це художники, тільки от малюють вони не картини, веб сторінки.

Підводячи підсумки, хочеться сказати, що якщо створити веб ресурс і прикласти до його популяризації великі зусилля, то все обов'язково вийде.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям