Веб-дизайн Україна
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Веб-дизайн Україна
08.11.2012

Веб-дизайн Україна


Веб-дизайн Україна

Створенням сайтів, сьогодні займається велика кількість спеціалізованих в даній сфері компаній.

Веб ресурси бувають різні, такі як:

  • сайти-візитки;
  • розважальні портали;
  • інтернет ресурси компаній;соціальні мережі;
  • Інтернет-магазини та інші.

Створити сайт, в наш час розвинених технологій, може навіть школяр. Однак процес створення популярного інтернет ресурсу, це трудомісткий процес. Створюють ці проекти в основному для того, щоб заробляти на даних ресурсах. А сума заробітку безпосередньо залежить від того, наскільки популярний Ваш веб-ресурс.

Популярності веб проекту домогтися досить важко, оскільки є багато факторів, які впливають на популярність Інтернет-сайту. Одним з таких факторів, є дизайн веб сторінки!

Веб-дизайн та його особливості

Веб-дизайнери - це люди з особливим смаком, з почуттям прекрасного, які здатні зробити неповторно красиве графічне оформлення веб проекту. Процес розробки зовнішнього вигляду інтернет ресурсу, це досить трудомісткий процес, доступний далеко не всім. Веб-дизайнери, враховують не лише вимоги замовника, а й психологічні чинники, що впливають на відвідувачів сайту.Так, наприклад, є правило поєднаних кольорів, яке свідчить, що поєднувати слід тільки певні кольори.

Сфера веб-дизайну в Україні, розвивається стрімко з кожним днем! Тому, в Україні, дуже багато професійних студій. Хочеться сказати, що якщо Ви створюєте свій інтернет проект, то особливу увагу надавайте графічного оформлення Вашого сайту, адже якщо ідея веб сторінки відмінна, а дизайн не дуже красивий, то таке положення справ може відлякати масу відвідувачів.

Продовжуючи тему веб-дизайну в Україні, хочеться сказати, що при створенні зовнішнього вигляду, фахівці, враховують багато чинників, починаючи від поєднання квітів, і закінчуючи правильним розташуванням елементів сайту. Хочеться особливо відмітити, що правильне розташування елементів веб сторінки відіграє особливу роль у просуванні сайту.

Користувачам повинно бути приємно знаходиться на веб сторінці, щоб кожен елемент був в полі зору і не виникало ніяких проблем. Наприклад, якщо на веб проекті присутній блок «Міні-чат», то краще розташувати його ліворуч, під основним меню сайту. А якщо на веб сторінці присутній блок статистики, то розташовувати його, краще всього, або праворуч нижче останнього блоку, або в самому низу веб сторінки.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям