Дизайн бізнес-сайту
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Дизайн бізнес-сайту
09.11.2012

Дизайн бізнес-сайту


Дизайн бізнес-сайту

У цій статті хотілося б поговорити на тему дизайну бізнес-сайту. Слід сказати, що веб проекти створюються дуже часто і все частіше вони створюються з метою на них заробити. Веб проект дійсно може приносити стабільний дохід, але лише в тому випадку, якщо цей веб проект популярний, а популярним вважається той веб проект, який відвідує велика кількість людей, а щоб веб ресурс був відвідуваним, він повинен бути цікавим, а от цікавий буде веб ресурс чи ні, залежить повністю від власника веб проекту.

Сучасні технології, дозволяють розробити сайт протягом двох хвилин, будь-якій людині, причому абсолютно безкоштовно, тому можна припустити, що власний веб проект сьогодні є в кожного другого.

Як зробити сайт популярним?

Цим питанням задаються, мабуть, всі початківці веб-майстри. Факторів, що впливають на популярність веб ресурсу дуже багато, починаючи від вибору тематики і закінчуючи наповненням веб проекту. Як було сказано раніше, в даній темі ми поговоримо на тему дизайну бізнес-сайту. Коли хто-небудь чує слово «Бізнес», йому приходять в голову думки про те, що бізнес – це серйозна сфера.

Виходячи з цього, можна зробити припущення, що дизайн бізнес-сайту, повинен бути серйозним. Розробити його можна як самостійно, так і звернувшись в спеціалізовані веб-студії.

Студій веб-дизайну сьогодні дуже багато, тому з графічним оформленням проблем не виникає. Однак, можна розробити дизайн бізнес-сайту самостійно. Для цього, потрібне знання мов HTML та CSS. Також, потрібні навики роботи на програмі Adobe Photoshop, щоб малювати графіку для сайту.

Слід відразу сказати, що раніше дизайни створювалися за застарілою нині табличною технологією. Сьогодні так не роблять, оскільки технологія CSS придбала міць і дозволяє створювати зовнішній вигляд сайту за новою технологією плаваючих блоків, яка на відміну від табличної технології абсолютно не навантажує дизайн. Дана технологія припускає використання тегів DIV і SPAN. Загалом, дизайн бізнес-сайту повинен бути строгим, а далі, на Ваш смак.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям