Дизайн веб-сторінки
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Дизайн веб-сторінки
09.11.2012

Дизайн веб-сторінки


Дизайн веб-сторінки

У цій статті хотілося б поговорити на тему дизайну веб-сторінок сайту. Веб проекти все частіше створюються з метою на них заробити. Дійсно, веб ресурс може приносити стабільний щоденний дохід, однак, тільки в тому випадку, якщо цей сайт популярний, а популярним вважається тільки відвідуваний сайт, а відвідують тільки цікаві веб ресурси, а цікавий веб проект чи ні, безпосередньо залежить від його творця.

Наприклад, творець соц. Мережі Facebook Марк Цукерберг, зробив воістину популярний веб проект, який уже через рік набрав більш ніж один мільйон зареєстрованих користувачів.Людям потрібна якість, завжди це пам'ятайте. Факторів, що впливають на популярність веб ресурсу дуже багато, але в цій темі хотілося б поговорити окремо про дизайн веб-сторінок сайту.

Дизайн веб-сторінок сайту

Майже всі початківці веб-майстри, допускають серйозну помилку, не приділяючи уваги дизайну веб проекту. Статистика показує, що більше 40% користувачів мережі Інтернет, відвідують лише ті веб русурси, дизайн яких їм подобається. Думаю будь-хто погодиться з тим, що приємніше знаходитися на веб проекті, у якого красивий і оригінальний дизайн.

Так само думають майже всі користувачі Інтернету. Розробити дизайн можна як самостійно, так і звернувшись в спеціалізовані студії веб-дизайну. Вартість розробки дизайну для сайту досить прийнятна і варіюється залежно від вимог.

Студій, які займаються розробкою дизайнів на замовлення дуже багато і знайти якісну досить важко. Звертайте увагу на відгуки про студії, на дизайн самої студії, а найголовніше, на портфоліо цієї студії.

Розробка дизайну веб-сторінок

Розробити дизайн веб-сторінок сайту можна і самостійно, але це вимагає відповідних знань. Ви, як мінімум, повинні володіти знаннями мов HTML і CSS, а також мати навички роботи на програмі Adobe Photoshop, щоб уміти малювати графіку для інтернет сторінки. Слід сказати, що дизайн сьогодні малюється на графічній поверхні програми Adobe Photoshop і згодом переноситься на сайт.

Пам'ятайте, що дизайн повинен бути приємним, щоб користувачам було приємно знаходитися на веб сторінці.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям