Дизайн сайту портфоліо
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Дизайн сайту портфоліо
12.11.2012

Дизайн сайту портфоліо


Дизайн сайту портфоліо

У цій статті хотілося б поговорити на тему дизайну веб проекту та портфоліо. У кожної веб-студії є своє портфоліо дизайну сайтів. Тобто список проектів, які студія зробила. Наприклад, якщо яка-небудь веб-студія зробив для Вас графічне оформлення інтернет ресурсу, то вона може розмістити Ваш веб проект в своєму портфоліо, тобто в списку робіт, які вони виконали.

Для чого служить портфоліо

Портфоліо дизайну сайтів потрібно для того, щоб люди які бажають замовити оформлення веб ресурсу, змогли побачити роботи, виконані даної студією раніше. Наприклад, досвідчені веб-студії, які пропрацювали на терені розробки дизайну вже кілька років, мають досить велике портфоліо, що складається з більше 15-20 сайтів.

Зазвичай в портфоліо дизайну сайтів додають тільки найкращі та найуспішніші роботи. Початківці веб-студії, які ще не виконали жодного замовлення, не мають портфоліо, тому часто виконують перші два-три замовлення безкоштовно, щоб випробувати свої сили в даній сфері і наповнити своє портфоліо роботами.

Дизайн сайту

Дизайн сайту – це те, що вибудовує уявлення людини про сайті. Дизайн веб ресурсу грає дуже важливу роль в справі популяризації веб проекту. Не варто недооцінювати оформлення веб сторінки, адже це обличчя веб сторінки.

Багато хто не надають особливого значення зовнішньому вигляду, і від цього їх веб ресурс не стає популярним. Тільки погляньте на який-небудь популярний сайт, на його графічне оформлення. Всі дизайни популярних сайтів дуже красиві і оригінальні, і відповідно, на таких веб сторінках приємно перебувати.

Продовжуючи тему дизайну веб проекту портфоліо, хочеться сказати, що коли Ви звертаєтеся в яку-небудь веб студію, з метою замовити собі зовнішнє оформлення інтернет проекту, уважно розгляньте портфоліо цієї студії, а також особливу увагу звертайте на відгуки про сайт тих, хто вже звертався до їхніх послуг.

Підводячи підсумки, хочеться сказати, що на популярність веб проекту впливає не тільки тематичний напрямок веб сторінки, але і дизайн сайту. Слід звертати особливу увагу на дизайн, адже саме від нього залежить те, чи залишаться відвідувачі на Вашому веб ресурсі.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям