Дизайн туристичного сайту
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Дизайн туристичного сайту
14.11.2012

Дизайн туристичного сайту


Дизайн туристичного сайту

У цій статті хотілося б поговорити на тему дизайну туристичного сайту. Насамперед слід сказати, що шаблони бувають різними, а саме: ігрові, шаблони сайтів компаній, дизайн інтернет- магазинів та інше. Дизайн, дуже важливий, оскільки саме дизайн сайту бачать першою справою відвідувачі Вашого веб ресурсу.

Більшість початківців веб-дизайнерів, роблять велику помилку, не надаючи шаблону сайту особливого значення. Статистика показує, що більше 30-40% користувачів мережі, покидають сайти, лише тому, що їм не подобається графіка цих веб сторінок.

Дизайн сайту

Враховуючи різні фактори, можна з упевненістю сказати, що шаблон сайту слід приділити особливу увагу, особливо враховуючи те, яку міць в останні роки набула технологія CSS. Давайте розберемо процес створення дизайну туристичного веб ресурсу.

Насамперед слід уявити собі, як буде виглядати Ваш веб проект, враховуючи ту особливість, що Ви будете розробляти дизайн туристичного сайту. Вам знадобиться знання мов HTML і CSS, а також навички роботи в програмі Adobe Photoshop. Перше, що слід зробити, це намалювати приблизний нарис шаблону веб сторінки. Професійні веб-дизайнери, які володіють вродженим художнім смаком, малюють начерк шаблону на звичайному білому аркуші формату A4 або більше.

Але ця технологія починає втрачати свою актуальність, і навіть професіонали починають використовувати технологію програми Adobe Photoshop. Після того, як начерк готовий, його переносять в електронний формат, якщо звичайно його малювали на аркуші паперу. Далі, цей начерк доводять до ідеалу і розбивають на частини.

Зазвичай шаблон малюється, і розбивається на 5-6 частин, а саме на:

  • Head;
  • Menu;
  • Content;
  • Left Conteiner;
  • Right Conteiner;
  • Footer.

Коли дизайн розбитий на елементи, його розміщують на сайт. На цьому все, залишилося тільки провести тестові роботи. Наостанок хочеться сказати, що Ви можете все, тільки робіть, пробуйте, намагайтеся!


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям