Цікавий дизайн сайту
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Цікавий дизайн сайту
14.11.2012

Цікавий дизайн сайту


Цікавий дизайн сайту

У цій статті хотілося б поговорити на тему цікавого дизайну сайту. Інтернет ресурси створюються дуже часто, і ще більш частіше вони створюються з метою на них заробити. Сайт, дійсно може приносити стабільний дохід, але станеться це лише в тому випадку, якщо Ваш веб проект популярний, а от буде Ваш веб ресурс популярним чи ні, повністю залежить від Вас!

Як зробити популярний сайт?

Цим питанням, задається, мабуть кожен початківець веб-майстер. Факторів, що впливають на популярність інтернет проекту, дуже багато. Насамперед, на популярність сайту впливає його тематичне спрямування, тобто буде веб ресурс ігровий, музичний або інший.

Правильно вибрана тематика дуже впливає на популярність веб ресурсу. Пояснити це просто. Наприклад, в даний момент популярні ігрові інтернет сторінки, чи не так? Або ж музичні інтернет ресурси. Загалом, якщо Ви вибираєте популярну та цікаву на даний момент тематику, то шанси на майбутню популярність Вашого інтернет ресурсу сильно зростуть.

Дизайн сайту

Отже, продовжуючи тему цікавого дизайну веб сторінки, хочеться сказати, що дизайн, відіграє велику роль у популярності веб проекту. Статистика показує, що більше 30% користувачів мережі Інтернет, відвідують тільки ті сайти, дизайн яких їм сподобався.

Причина великої важливості дизайну інтернет проекту, цілком зрозуміла, і пояснити її легко. Люди, за своєю природою, сприйнятливі до яскравих кольорів, таких, як червоний, білий, зелений. Тому, враховуючи все це, можна з упевненістю сказати, що у сайту, дизайн якого виконаний в яскравих і барвистих кольорах, більше шансів набути популярність, ніж у інших сайтів.

Багато починаючих веб майстрів не надають особливого значення дизайну інтернет ресурсу, і даремно, оскільки дизайн, як було сказано раніше, дуже важливий. Розробити шаблон веб проекту можна як самостійно, так і звернувшись в спеціальні студії веб-дизайну. Підводячи підсумки, хочеться сказати, що все у Ваших руках, і саме від Вас залежить популярність Вашого сайту.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям