Створення сайту візитки в Донецьку
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Створення сайту візитки в Донецьку
21.11.2012

Створення сайту візитки в Донецьку


Створення сайту візитки в Донецьку

Першим ділом, хотілося б сказати, що web ресурси бувають різні, наприклад, сайти-візитки, ігрові веб проекти, сайти компаній, інтернет-магазини та інші. 

В залежності від того, який Ви бажаєте створити інтернет проект, залежатиме складність його розробки, а якщо Ви збираєтеся замовити сайт в спеціалізованих компаніях, то в залежності від складності інтернет ресурсу буде зростати ціна. Наприклад, ціна створення сайту-візитки, зазвичай варіюється від 20 до 50 доларів, у той час як створення інтернет-магазину обійдеться в 400-1000 доларів. Відчутна різниця, чи не так? Однак всі ці витрати дуже скоро окупляться, якщо правильно підійти до питання створення інтернет проекту.

Розробка сайту

Веб ресурси створюються з метою на них заробити. Доходи інтернет проект може приносити непогані, але тільки в тому випадку, якщо цей web ресурс відвідуваний, тобто популярний, а щоб веб проект був популярний, він повинен бути цікавий, а щоб сайт був цікавий, треба постаратися і зробити його таким. Цікавий ланцюжок, чи не так? Хочеться сказати, що веб ресурси можна розробити як самостійно, так і звернувшись в спеціальні компанії.

У випадку, якщо Ви створюєте, наприклад, сайт-візитку, то, якщо Ви звернетеся в будь-яку компанію, ціна на створення сайту-візитки буде приблизно 30 доларів. У випадку, якщо Ви самі будете робити собі сайт, то ціна створення інтернет проектів візитки буде нульовою, або незначною.

Нинішні технології дозволяють створити інтернет проект навіть безкоштовно, протягом декількох хвилин, однак, у сайтів, створених на безкоштовній основі, є багато мінусів.

Продовжуючи тему створення веб проектів, хочеться сказати, що інтернет ресурс повинен бути популярним, а щоб він таким був, слід про це подбати ще до початку створення інтернет ресурсу, а також в процесі. Вибирайте тематичний напрямок інтернет проекту дуже ретельно, оскільки саме від тематики сайту буде залежати його популярність. Також не забувайте про дизайн сайту. Дизайн – це обличчя інтерент ресурсу, а обличчя повинно бути красивим, чи не так?

Наповненість веб проекту грає, мабуть, найголовнішу роль, після його тематики, у популярності сайту, оскільки люди відвідують веб ресурси з метою пошуку потрібної та цікавої інформації.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям