Створення сайту-візитки недорого
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Створення сайту-візитки недорого
21.11.2012

Створення сайту-візитки недорого


Створення сайту-візитки недорого

У цій статті хотілося б поговорити на тему створення сайту-візитки недорого. Насамперед, хотілося б відзначити те, що інтернет ресурси створюються дуже часто, можна навіть сказати, що кожен день.

Сучасні технології, дозволяють створити інтернет проект протягом двох хвилин будь-якій людині, яка має доступ в Інтернет, причому безкоштовно. Однак, у веб ресурсів, створених на безкоштовній основі є свої мінуси, як і плюси. Наприклад, веб ресурси на безкоштовній основі погано індексуються, а також у таких сайтів слабка пропускна здатність. Загалом, якщо Ви збираєтеся створювати інтернет-проект, який в майбутньому стане популярним, то все-таки краще заплатити за сервер.

Розробка сайту

Розробити сайт можна, як самостійно, так і звернувшись в спеціалізовані компанії, які надають послуги по створенню сайтів. Якщо Ви збираєтеся замовити веб сторінку, то Вам слід знати, що інтернет проекти бувають різні та в залежності від складності веб ресурса, міняється ціна його створення. Так, наприклад, недорого обійдеться створення сайту-візитки, в той час як веб ресурс інтернет-магазин обійдеться, приблизно, в п’ять разів дорожче.

На Україні створити сайт-візитку недорого, дійсно, можна, причому ціна варіюється від 20 до 50 доларів. Однак, сайт-візитку можна створити самостійно, не докладаючи особливих зусиль.

Для цього, не потрібні особливі знання, але якщо Ви збираєтеся зробити дійсно гарний і оригінальний сайт-візитку, то Вам доведеться оволодіти відповідними знаннями. Мінімум, Ви повинні володіти знанням HTML та CSS, щоб зверстати свій власний дизайн. Також знадобиться навик роботи з програмою Adobe Photoshop. Якщо Ви збираєтеся розробляти свій власний движок, то Вам знадобляться знання мов PHP і MYSQL, бажано знання Java Script. Але знати все це, щоб створити простий сайт-візитку самостійно, не обов'язково.

Причому можна створити дуже навіть гарний сайт-візитку, не володіючи абсолютно ніякими знаннями. Для цього Вам просто потрібно створити інтернет проект на якому-небудь безкоштовному хостингу веб ресурсів, а потім поставити на цей сайт який-небудь движок. Можна використовувати DLE, WordPress або інші, на Ваш вибір.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям