Вартість створення сайту-візитки
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Вартість створення сайту-візитки
05.12.2012

Вартість створення сайту-візитки


Вартість створення сайту-візитки

У цій статті хотілося б поговорити на тему вартості створення сайту-візитки. Для початку хотілося б сказати безпосередньо про процес створення сайту.

Створити сайт в наш час досить легко, сучасні технології надають можливість створити інтернет ресурс безкоштовно протягом декількох хвилин. Однак у веб ресурсу, створеного на безкоштовній основі, дуже багато мінусів і головний мінус – це реклама на веб проекті, причому не ваша. Також, веб проект можна створити на платній основі, даний метод припускає або оренду сервера, або купівлю власного сервера.

Думаємо, що якщо ви збираєтеся створити сайт-візитку, то краще всього використовувати веб ресурс на безкоштовній основі, або заплатити спеціалізованим компаніям за створення веб сторінки.

Принципи створення сайту-візитки

Продовжуючи тему вартості створення веб ресурсу візитки, хочеться особливо сказати, що це не так вже й дорого. Зазвичай вартість варіюється від 30 доларiв до 50 доларiв, буває і дешевше. Якщо порівнювати вартість створення сайту-візитки з іншими веб ресурсами, то можна сказати, що, наприклад, ресурс інтернет-магазин, обійдеться в 1 000-2 000 доларiв.

Хочеться сказати, що створити сайт-візитку можна самостійно, причому витративши на це близько 5 доларiв, звичайно, якість інтернет сторінки буде гіршою, але зате вартість значно нижчою. Створити сайт візитку, можна на безкоштовних хостингах сайтів, можна використовувати Ucoz або інше. Загалом, використовуючи сервіси, які надають безкоштовні місця під веб сторінки.

Далі, коли ви створили веб проект на безкоштовній основі, потрібно буде вибрати дизайн для веб ресурсу. Дизайн для веб ресурсу на безоплатній основі можна знайти також безкоштовно. Щоб знайти красивий і ексклюзивний дизайн сайту-візитки, досить пошукати його в Google або інших пошукових системах.

Перевага у такого виду створення веб ресурсу полягає в тому, що ви вирішуєте, що і як робити і від вас залежить вигляд веб ресурсу. А ті 5 доларiв, про які було написано раніше, будуть потрібні для того, щоб зняти рекламу на інтернет ресурсі. Загалом, вартість створення сайту-візитки може бути навіть нульовою, все залежить від якості сайту-візитки.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям