Створення Web-сторінок та розміщення сторінок з різними типами інформації
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Створення Web-сторінок та розміщення сторінок з різними типами інформації
15.08.2012

Створення Web-сторінок та розміщення сторінок з різними типами інформації


Принципи створення Web-сторінок та розміщення сторінок з різними типами інформації в Інтернет

Створення web-сторінок – це процес, який полягає в створенні, оформленні та розміщенні сторінки із різними типами інформації у мережі Iнтернет.

World Wide Web(WWW)

У цьому контексті важливо розуміти, що означає служба World Wide Web(WWW). Зазначена служба є найбільш відомою і популярною в інтернеті. Саме вона з’єднує між собою мультимедійні, текстові й інші типи інформації за допомогою гіпертексту. Ця система пов’язує різноманітні компютери, розташовані в усіх куточках земної кулі.

Вся інформація, якою оперує Iнтернет, присутня у формі web-документів. Саме з таких документів складається сайт.

Створення web-сторінок неможливе без зв’язування їх у єдиний вузол – мережу, яка належать одному власнику або одному інформаційному полю – сайтові. Вся система працює завдяки гіпертекстовим посиланням, які дозволяють легко здійснювати перехід з однієї сторінки на іншу за допомогою одного кліку. Такі переходи можуть здійснюватися або в межах однієї сторінки, або на інші сторінки по всьому Iнтернету. Саме гіпертекстові посилання забезпечують основну характеристику мережі – інтерактивність.

HTML(Hyper Text Markup Language)

HTML(Hyper Text Markup Language), яка бере безпосередню участь під час створення web-сторінок. Як правило, HTML вважають спеціальною програмною мовою, яку використовують для форматування текстового масиву інформації. За допомогою спеціальних вказівок можна задати різноманітні параметри друкованого електронного тексту – розмір, шрифт, колір тощо.HTML дозволяє зробити сторінки такими, щоб їх можна було проглядати на різних пристроях, адже ми наперед не знаємо, де саме буде відображатися текст, якими будуть розміри вікна програми, шрифти, якими користується читач. Це універсальний спосіб підігнати створення web-сторінок під однаковий формат.

Таке форматування спеціалісти вважають чимось подібним до програмування. Сама процес зводиться до того, що друкований електронний текст розбивається відповідно до певних команд – тегів. Коли ми переглядаємо інформацію на екрані, саме теги виводять текст у певному  «прописаному» коду. За допомогою тегів можна задавати параметри розміщення тексту на сторінці (посередині, зліва, по ширині), абзаци, здавати кольорове оформлення, додавати фото та відеоматеріали тощо.

Принципи створення веб-сторінок є загальними та обов’язковими для виконання для всіх розробників, які працюють у цій галузі. Саме завдяки цим основам вдається створити сайт, який справді працює!


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям