Управління рекламою і контентом на сайті
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Управління рекламою і контентом на сайті
18.05.2013

Управління рекламою і контентом на сайті


Управління рекламою і контентом на сайті

Управління рекламою на сайті тепер можна отримати без особливих навиків і знань, завдяки використанню модулів, детальний опис яких наведено нижче. Вся інформація викладена доступною і зрозумілою мовою. Тепер розподілення контенту, графічних зображень, відеоматеріалів, реклами стало простим, не вимагаючи довгих витрат часу і продумування плану дій.

Модулі, для управління рекламою і контентом сайту

«Новости» – новинний модуль містить будь-яку інформацію, а саме, новий контент, опублікований на сайті, загальнотематичні новини. Модуль включає в себе безліч функціональних можливостей і настройки, такі як новинні розділи, показ останніх новинних стрічок сайту або конкретного розділу, автоматичне архівування новин, можливість підписатися на новини.

«Публікації» – це можливість створення інформації, згідно з її тематикою у формі зручної структури. Є можливість розподілу контенту по розділах, висновок посторінкового відображення статей. Можливості та параметри розширені і надані по максимуму.

«Фотогалерея» – модуль, завдяки якому без особливих зусиль можна опублікувати графічні зображення і фото на сайті. Відображення фото суворо структуровано, а вид зменшений. Всі зображення озаглавлені, а спливаюча підказка в будь-якому випадку в нагоді. Кліком миші по компактному зображенню воно збільшується до вихідного розміру і виводиться його детальний опис.

«Файловий архів» – створений для різних файлів, які можуть зберігатися і розміщуватися на сайті. Файли можуть бути будь-яких типів і форматів. За допомогою інтернет, користувачі можуть завантажувати, а так само викачувати дані.

«RSS трансляція» – це можливість розповсюдження та публікації новинних даних, при цьому можна налаштувати відображення заголовків та іншої інформації, яка з деякою періодичністю оновлюється на сайті.

«Інтернет магазин» – це організована система реалізації через інтернет, в якій передбачено оформлення, контролювання та оплата замовляється продукту. Функціональні можливості величезні, а саме, відображення, сортування, систематизування продукції або товарних запасів. Модуль так само має в своїх функціях кошик товарів, калькулятор, можливість управління валютами, каталог продукції, систему знижок, партнерську програму, прайс-лист, форму замовлення (замовлення може бути перенаправлений на електронну пошту або оповіщенням на телефон смс). Функціонал можливо редагувати.

«Відеоплеєр» – відображає відео на сайті. Найчастіше модуль актуальний для інформативних сайтів і порталів новинного характеру.

«Банери» – це можливість використовувати інструмент, який вельми зручний в плані налаштувань, з метою створювати і проводити різні види рекламних компаній в межах одного або декількох ресурсів.

«Слайд-шоу» – дасть можливість проявити фантазію і вивести на сайті деякі статті, користувальницький текст. Так само можна створити слайд-шоу з різними ефектами показу зображень, деяких окремих фрагментів або текстових даних.

Пропоновані модулі незамінні і створені для всіх веб-майстрів з будь-яким рівнем підготовки та навичками. Управління контентом стало ще простіше і тямущий. Дотримуйтесь підказок і інструкціям, перед Вами відкриється величезний горизонт можливостей, що неодмінно порадує. Ми економимо час і спрощуємо Вашу роботу з сайтом.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям