Процес розробки веб-сайту і створення веб-сторінок від А до Я
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Статті → Процес розробки веб-сайту і створення веб-сторінок від А до Я
15.08.2012

Процес розробки веб-сайту і створення веб-сторінок від А до Я


Процес розробки веб-сайту і створення веб-сторінок від А до Ядо Я

Процес створення сайтів починається з вибору мети веб-ресурсу та з обрання методів програмування, за допомогою яких можна досягти поставленої цілі. Веб-розробники чітко виокремлюють кілька етапів створення сайту.

Розробка та написання брифу

На цьому етапі максимально детально розписують технічне завдання зі створення сайту. Особливо важливою є тісна співпраця між замовником та виконавцем. Технічне завдання, як правило, містить усі відомості про ресурс, який має отримати клієнт в результаті роботи. У брифі розписують структуру веб-ресурсу, його орієнтовне тематичне наповнення, складність та особливості графічної побудови. Завдяки технічному опису проекту дизайнер і програміст визначають обсяг роботи, який треба виконати: розбити ресурс на відповідні розділи, встановити навігацію, функціональні модулі, розробити фірмовий стиль і визначитися із дизайнерськими особливостями веб-сайту.

Графічне виконання

Створення сайтів неможливе без графічного оформлення, яке повинно бути якісним. Дизайн сайту обов’язково узгоджується із замовником. Як правило, веб-дизайнер прислухається до усіх побажань клієнта, створюючи дизайн першої головної сторінки та інших внутрішніх сторінок.

Наповнення якісним контентом

Інформаційне наповнення веб-сторінки складається з оформлення текстової, графічної та мультимедійної інформації відповідно до завдань та специфіки веб-ресурсу. Створення сайтів без контенту безглузде, тому на цей етап треба звернути увагу. Вдале інформаційне наповнення є конкурентною перевагою, що дозволить вам утримати відвідувача, щоб той не пішов на ресурс конкурентів.

Створення програмного продукту для сайту

Цей етап передбачає створення спеціальних технічних модулів для керування сайтом, розробка модульної сітки і верстка веб-сторінок за допомогою HTML.

Тестування

Тестування дозволить виявити та усунути неточності, проблеми та помилки, які виникли у процесі роботи над веб-ресурсом. Тестування відбувається вже після кінцевої збірки всього веб-ресурсу, тобто після заливання контенту, верстки усіх сторінок, оптимізації тощо.

Налаштування хостингу

На цьому етапі треба обрати доменне ім’я, зареєструвати його, розмістити на певному хостингу.


Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям