Створення анімації сайту: розробка рухомих зображень
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Послуги → Створення анімації

Створення анімації сайту: розробка рухомих зображень

Створення анімації сайту: розробка рухомих зображень

Створення анімації - яскравий приклад цікавого та «живого» атрибуту. На різних Веб сайтах анімацію використовують по-різному. На одних, використовують анімовані банери, на інших окремі елементи в шаблонах. Зазвичай, «ефект руху картинок» використовують для залучення відвідувача до певних елементів, які несуть в собі деяку корисну інформацію. Але, останнім часом, дизайнери стали застосовувати анімацію і для прикраси самого шаблону сторінки. 

Розробка дизайну, з використанням рухомих елементів, приверне увагу кожного Вашого відвідувача. Яскравими прикладами використання, можна відзначити: рухливе меню, спливаючі підказки, анімовані кнопки, ковзаючі форми і т. д.

Розробка логотипу, в деяких випадках, теж не обходитися без анімації. Вона дозволяє яскраво висловити потрібний елемент або просто передати динамічність. 

Відмінною перевагою анімації є забезпечення гнучкості та зручності використання різноманітних елементів на сайті. Тут можна виділити й спливаючу форму зворотного зв'язку, та інформативні слайдери текстів і картинок, а також величезну масу додаткових функцій, що додають інтерактивності Вашим проектом. 

Звернути увагу свого клієнта саме на важливі послуги просто, в цьому Вам із задоволенням, швидко та якісно, допоможуть наші фахівці.

Створення анімації на сайт включає в себе:

  • створення рухомих зображень;
  • виготовлення динамічних банерів \ блоків;
  • створення анімованих логотипів;
  • розробка динамічних іконок і кнопок; 
  • виготовлення Flash елементів;
  • надання замовнику анімаційних зображень.

Ціна й терміни розробки рухливих зображень:

Вартість: від 1000 грн. 
Строки: від 4 дней.

Щоб замовити дизайн сайту зателефонуйте прямо зараз:

Телефон в Києві: (044) 391-40-82
E-mail: manager@webklaster.com.ua
Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям